Будівельні суміші

У нас, у нашому інтернет-магазині ви можете придбати, купити з доставкою або самовивіз різні будівельні суміші (вапно гашене, гіпс будівельний, цемент, крейду).

Придбати швидко. Можете зателефонувати нам та зробити замовлення, також наші фахівці можуть зателефонувати Вам. Ви можете зробити замовлення онлайн, вибрати товар який представлений в нашому інтернет-магазині у відповідних категоріях, від різних виробників за приємними для вас цінами (від найнижчих цін до надзвичайно якісного товару провідних виробників), а також і всі необхідні та супутні матеріали та комплектуючі. В даній категорії ви можете знайти на будь який смак за невисокими цінами різні будівельні суміші (вапно гашене, гіпс будівельний, цемент, крейду). Отже, у даній категорії ви зможете швидко та якісно придбати, купити з доставкою або самовивіз за зручними цінами: різні будівельні суміші (вапно гашене, гіпс будівельний, цемент, крейду). Наша доставка приємно здивує Вас, зробивши отримання товару швидким та якісним і у зручний для вас час.

Сортування: orderby Кількість:
Посипка для бетону Ceresit CF56-Полімер-цементне покриття
Відгуків (0)
Ціна: 275.00 грн.
Зміцнююче полімерцементне покриття-топінг для промислових підлог.
CF 56 Corundum
Швидкотвердіюча суміш  CN 83 Ceresit  25 кг  5-35мм
Відгуків (0)
Ціна: 455.32 грн.
Швидкотвердіюча суміш для термінового ремонту бетонних і цементно-піщаних основ усередині та зовні споруд (товщина шару від 5 до 35 мм).
Ceresit DG/25 самовирівнювальна суміш
Відгуків (0)
Ціна: 458.98 грн.
Призначена для вирівнювання горизонтальних бетонних, цементно-піщаних та інших мінеральних основ, у т. ч. й тих, що підігріваються.
DD Ceresit Самовирівнююча суміш
Відгуків (0)
Ціна: 588.12 грн.
Для вирівнювання основ з бетону, цементно-піщаних розчинів під укладання покриттів (лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна і ПВХ-плитка)
Суміш Рівна підлога Момент , 25 кг
Відгуків (0)
Ціна: 156.75 грн.
Призначена для вирівнювання основ підлоги з подальшим укладанням лінолеуму, ковроліну, ламінату, керамічної плитки. Не використовуєтья як покриття для підлоги.
Рівна підлога Ceresit CN 278  -  (15-50 мм)
Відгуків (0)
Ціна: 268.20 грн.
Ceresit CN278 - Легковирівнююча стяжка (15-50 мм) 25 кг