Рівна підлога Ceresit CN 278 - (15-50 мм) (Код товару: 123)

Перегляди: 1090 |
268.20 грн.
Ceresit CN278 - Легковирівнююча стяжка (15-50 мм) 25 кг
Виробник: Ceresit
Кількість: 
Бренд Ceresit
Тип Стяжка
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Фасування 25 кг
Країна виробник Україна

 

 

 

 

 

ВЛАСТИВОСТІ

• Легко вирівнюється за допомогою звичайних інструментів

• Стійка до утворення тріщин

• Висока адгезія до поверхні

• Зручна і проста у використанні

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Легковирівнювальна стяжка Ceresit CN 278 призначена для влаштування та ремонту стяжок підлоги на жорсткій, недеформівній основі (бетон, цементно-піщані стяжки тощо) мінімальною товщиною не менше ніж 15 мм перед укладанням плитки, паркету, лінолеуму та інших покриттів. При влаштуванні легковирівнювальної стяжки на розділювальних шарах або на основах, що деформуються (гідро-, тепло-, звукоізоляція), мінімальна товщина шару повинна бути не менше ніж 40 мм. Можливе застосування в системі водяного підігріву підлог. Рекомендована товщина шару над елементами водяного підігріву – не менше ніж 40 мм. Для вирівнювання свіжовлаштованої стяжки Ceresit CN 278 рекомендується застосовувати самовирівнювальні суміші Ceresit CN 69 або Ceresit CN 72.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 2.03.13-88, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути сухою та міцною, без явних ознак руйнування. Основу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, які знижують адгезію. Усі неміцні ділянки основи видалити, тріщини розшити та поглибити механічним способом на глибину 1/2 товщини основи і ширину до 5 мм, проґрунтувати Ceresit СТ 17 та заповнити розчиновою сумішшю Ceresit CN 278. Перед влаштуванням легковирівнювальної стяжки поверхню проґрунтувати Ceresit CT 17 та витримати не менше ніж 4 години для її висихання.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,12–0,14 л на 1 кг сухої суміші (3–3,5 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Застосування розчинової суміші можливе протягом 60 хвилин від моменту приготування. Приготовану розчинову суміш вилити на поверхню, рівномірно розподілити до заданого маяками рівня та розрівняти за допомогою рейки або правила. У разі перерв у роботі більше ніж на 60 хвилин інструменти потрібно очистити від розчинової суміші та промити водою. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. За нормальних умов (температура +20 ± 2 °C та відносна вологість повітря 55 ± 5%) технологічне пересування по поверхні можливе через 24 години при товщині шару до 40 мм. Свіжоукладену розчинову суміш потрібно берегти від швидкого висихання та за необхідності зволожувати. Керамічну плитку та килимове покриття можна укладати через 7 діб за умови, що вологість стяжки становить не більше 4% (для лінолеуму – не більше 3%).

РЕКОМЕНДАЦІЇ

У приміщеннях площею більше 20 м2, а також у вузьких та довгих приміщеннях улаштувати деформаційні шви відповідно до нормативної документації. За наявності деформаційних швів в основі необхідно обов’язково продублювати їх у свіжовлаштованій стяжці. Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами на улаштування підлог. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. CN 278 Легковирівнювальна стяжка Для улаштування стяжок підлоги всередині будівель (товщина шару від 15 до 50 мм).

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ПРИМІТКИ

Роботи потрібно виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C та відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Суміш Ceresit CN 278 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою та звернутися по допомогу до лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СN 278 фасується у мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами Витрата води для приготування розчинової суміші: 3,0–3,5 л води на 25 кг сухої суміші Термін придатності розчинової суміші: не менше 60 хвилин Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C Можливість технологічного пересування: через 24 години Улаштування покриттів: через 7 діб Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): не менше 0,3 МПа Границя міцності (через 28 діб) на: - розтяг при вигині: не менше 3,5 МПа - стиск: не менше 20 МПа Усадка: не більше 1 мм/м Витрата сухої суміші: приблизно 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CN 278 Ц.2.СТ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 278 зазначеним технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними. 

 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit