Пінопласт

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати, купити з доставкою або самовивіз всі види пінопласту для утеплення фасаду пінопластом. Придбати швидко. Можете зателефонувати нам та зробити замовлення, також наші фахівці можуть зателефонувати до Вас. Ви можете зробити замовлення онлайн, вибрати товар який представлений в нашому інтернет-магазині у відповідних категоріях, наприклад у категорії утеплення пінопластом Ви зможете знайти не тільки пінопласт для утеплення від різних виробників за зручними для вас цінами (від найнижчої що приємно здивує вас до надзвичайно якісного пінопласту провідних виробників) але і всі супутні матеріали та комплектуючі для утеплення пінопластом. Фасадні дюбеля, фасадний клей для пінопласту, армуючі сітки, фасадні фарби, штукатурки, декоративні штукатурки різних виробників. Отже, у даній категорії ви зможете швидко та якісно придбати: Пінопласт за зручними цінами придбати, купити з доставкою або самовивіз, дюбеля фасадні, армуючі сітки, фасадні фарби, фасадні штукатурки, декоративні штукатурки. Наша доставка приємно здивує Вам зробивши отримання вами товару швидко та якісно у зручний для вас час.

Одним з найбільш поширених, на даний час, утеплювачів є пінополістирол, або пінопласт.

Його популярність обумовлена, перш за все, відносною дешевизною і легкістю в обробці і монтажі.

 

ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ПІНОПЛАСТУ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ (згідно вимог ДБН)

  • житлові будівлі, висотою до 9 м (малоповерхові) і до 26,5 метрів до восьми поверхів (багатоповерхові), можна утеплювати як пінопластом, так і мінеральною ватою;
  • житлові будівлі, висотою більше, ніж 26,5 метрів (дев'ятиповерхові і вище - відносяться до будівель підвищеної поверховості, висотних і т.п.) утеплюються, виключно, мінеральною - кам'яною, або базальтовою ватою.

 

Розміри пінопласту

Розміри листів є стандартні, найпоширеніші з них: 0,5×1м, 1×1м, 2×1м та ін.

 

Товщина пінопласту

Товщина пінопласту який слід використовувати визначається ДБН В.2.6-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель». Слід відзначити що при використанні пінопласту меншої товщини що задекларована в вимогах, ефект утеплення є мінімальним або відсутнім, тому потрібно дотримуватись стандартів утеплення - в інакшому випадку це даром витрачені кошти.

Чим більше товщина утеплювача ( в даному випадку - пінопласту), тим краща теплоізоляція будівлі. А чим краща теплоізоляція будівлі тим більша економія у витратах на опаленні. Мінімально допустима товщина пінопласту для першої температурної зони України (територія всієї північної України), є товщина 100 мм утеплювача, відповідно до вимог ДБН В.2.6-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель» для зовнішніх стін.

 

Щільність пінопласту

Щільність пінопласту, пінополістиролу, визначається розміром повітряного простору між спіненими гранулами утеплювача і позначається цифрами 15, 25, 35, 50. У реальності, пінопластовий утеплювач з маркуванням 25 має щільність 15-25 кг/куб.м, а зі значенням 15 - 7-13 кг/куб.м.

Для фасадів, що піддаються впливу перепаду температур і вологості, потрібно використовувати пінопласт із щільністю не менше 15 кг/кв.м, згідно з вимогами ДСТУ. Пінопласт більш високої щільності, 25 - 35 кг / куб.м, використовується для утеплення фундаментів.

 

У чому різниця між звичайним і екструдованим пінопластом

Дедалі більшого поширення набуває використання, як утеплювача, екструдованого пінопласту.

Екструдований пінополістирол відрізняється від звичайного плотністю а відповідно і методом виробництва. Так званий екструдер виготовляють за допомогою екструзії пінополістирольної сировини під дією високої температури. Ця особливість надає йому властивості більшої міцності та довговічності. Екструдер має хороші вологостійкі властивості що дозволяє успішно застосовувати його для утеплення будівель з підвищеною вологістю а саме: підвалів та фундаментів.

 

Вибір пінопласту

Якісний пінопласт має рівномірне біле забарвлення і однаковий розмір гранул, з яких він складається. У неякісного матеріалу колір жовтуватий і гранули можуть відлипати від плити при незначних механічних діях.

В інтернет-магазині прокомплект Ви зможете придбати якісний пінопласт та екструдер за приємними цінами.

M25 M25

M35 M35

Пінополістирол екструдований Пінополістирол екструдований

У нас, у нашому інтернет-магазині ви можете придбати, купити з доставкою або самовивіз пінополістирол екструдований (різних розмірів та товщин). Придбати швидко. Можете зателефонувати нам та зробити замовлення, також наші фахівці можуть зателефонувати Вам.