Про нас

Вітаємо в інтернет-магазині компанії PRO-Комплект

У нас будь-який покупець, від господаря що робить ремонт у своїй оселі до керівника будівництва зможе з легкістю знайти матеріали та вироби бажаного для себе рівня якості та цінової категорії.
Офіс компанії знаходиться за адресою : м. Львів, вул. Конюшинна 19.
Основним видом діяльності є гуртовий та дрібногуртовий продаж будівельних матеріалів, які необхідні для всіх видів та етапів ремонтних та будівельних робіт: утеплення фасадів, покрівля, внутрішнє оздоблення, гідроізоляція вікна і т.д.
Також ми займаємось виконанням робіт по утепленню фасадів приватних помешкань, багатоквартирних будинків офісних та промислових приміщень. Для цього ми використовуємо лише якісні та провірені роками будівельні матеріали.
Основним завданням компанії є : швидке, якісне та комплексне обслуговування наших клієнтів.
Маючи велику базу товарів та здійснюючи продаж будівельних матеріалів  ми створили Будівельний онлайн гіпермаркет для того, щоби зробити купівлі необхідних Вам товарів ще більш комфортнішою та зручною. Замовивши товар у нашому Інтернет-магазині Вам абсолютно немає потреби кудись їхати, довго шукати необхідний товар та тратити свій час. Достатньо замовити товар і ми його Вам доставимо!
Важливий наголос ми робимо на якості та різноманітті нашої продукції. Тому що знаємо та розуміємо, що лише маючи великий вибір якісної продукції, ми можемо задовольнити потреби наших клієнтів.

Чому обирають нас

  • Доставка & Повернення
  • Безпечні покупки
  • Групові продажі

Наші документи