Все для фасаду Все для фасаду

Ви можете купити з доставкою: мінеральна фасадна вата, фасадна фарба, фасадна штукатурка, клей фасадний, клеючі суміші для мінеральної вати, декоративна штукатурка, дюбеля фасадні.

Гідроізоляція Гідроізоляція

Купити з доставкою або самовивіз: бітумні мастики, бітумно-каучукові мастики та плаймери, мастики, Мастики на водній основі, праймери, мембрани, плівки рубероїд, склоізол, єврорубероїд, суміші для гідроізоляції, ремонтні суміші, гідроізоляційні стрічки, герметики та гідроізоляція покрівлі, даху.

Цементні та ремонтні суміші Цементні та ремонтні суміші

Клей для плитки та фуга Клей для плитки та фуга

Штукатурка та шпаклівка Штукатурка та шпаклівка

Грунтовки Грунтовки

Пінопласт Пінопласт

Ви можете замовити, купити з достакою або самовивіз: якісний пінопласт (пінополістирол), пінопласт різної плотності та ваги, фасадні клеї, клей для пінопласту, фасадні фарби, штукатурки, декоративні штукатурки, дюбеля фасадні, дюбеля для пінопласту.

Мінеральна вата Мінеральна вата

Гіпсокартонні системи Гіпсокартонні системи

Купити з доставкою гіпсокартон, гіпсокартонних плит - вологостійкий, водостійкий, вогнетривкий, вогнестійкий, звичайний гіпсокартон для потолку, потолочний, стіновий гіпсокартон для стін гіпсокартон Knauf, Кнауф, Рігіпс, Регіпс, Rigips гіпсокартонних системи та комплектуючі до гіпсокартону а саме, текси (семечки), самонарізи мо металу, самонарізи по дереву, профіля CD, UD, CW, UW, профіля Кнауф, Knauf, краби, хрестовидні з'єднання, з'єднання для профілів прямі підвіси, кріплення для гіпсокартону.

Фарба Фарба

Шурупи та дюбеля Шурупи та дюбеля

У нас ви можете придбати всі види елементів кріплення : шурупи, саморізи, анкера, гайки, дюбеля. Придбати швидко. Можете зателефонувати нам та зробити замовлення, також наші фахівці можуть зателефонувати Вам. В даній категорії ви можете знайти на будь який смак за невисокими цінами шурупи, саморізи, анкера, гайки, дюбеля.

Акційні товари Акційні товари