Суміш Рівна підлога Момент , 25 кг (Код товару: 269)

Перегляди: 953 |
156.75 грн.
Призначена для вирівнювання основ підлоги з подальшим укладанням лінолеуму, ковроліну, ламінату, керамічної плитки. Не використовуєтья як покриття для підлоги.
Виробник: Момент
Кількість: 
Бренд Moment
Тип Вирівнювальна суміш
Призначення Внутрішні роботи
Вага 25 кг
Країна виробник Україна

Суміш «Момент Рівна підлога» призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних та ангідритових основ підлоги з подальшим укладанням лінолеуму, ковроліну, ламінату, керамічної плитки, плит із ПВХ та інших полімерних покриттів у житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об’єктах соцкультпобуту з малою інтенсивністю дії рідин. Суміш не застосовується як покриття для підлоги.

Характеристики:

- Фізичний стан: порошок

- Кількість води для замішування: 3,25 – 4,25 л на 25 кг сухої суміші;

- Час використання: близько 20 хвилин;

 Готовність до технологічного пересування: для товщини шару до 5 мм не більше 4 годин, для товщини шару до 10 мм не більше 8 годин;

- Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 0,8 МПа;

- Межа міцності (через 28 діб) на: розтяг при згині: не менше 3 МПа, стиск: не менше 15 МПа;

- Усадка: не більше 0,5 мм/м;

- Температура застосування суміші: від +5 °C до +30 °C;

- Витрата сухої суміші: близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару.

Клей ТМ «Момент», ставши народним продуктом в радянські часи, і сьогодні утримує позиції і залишається якісним продуктом, на який можна покластися як професіоналам, так і звичайним споживачам. ТМ «Момент», яка починалася з універсального клею «Момент 1», маючи «за тубою» величезну історію, вже налічує понад 80 позицій в дев'яти категоріях: монтажні клеї, контактні клеї, суперклеєм, епоксидні клеї, клеї для шпалер, герметики, монтажні піни, клеї для деревини, клейкі стрічки. Сьогодні мільйони людей в 125 країнах світу користуються продукцією Pattex і ТМ «Момент».

 

 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Момент