Посипка для бетону Ceresit CF56-Полімер-цементне покриття (Код товару: 348)

Перегляди: 2084 |
275.00 грн.
Зміцнююче полімерцементне покриття-топінг для промислових підлог. CF 56 Corundum
Виробник: Ceresit
Кількість: 
Бренд Ceresit
Тип Самовирівнююча суміш
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Країна виробник Україна
Вага 25 кг

 

 

 

 

 

Зміцнююче полімерцементне покриття-топінг для промислових підлог.

ВЛАСТИВОСТІ

• Швидкотверднуча

• Високоміцна

• Паропроникна

• Водостійка

• Морозостійка

• Стійка до дії розморожувальних солей

• Висока адгезія до металу й бетону

• Зручна і проста в застосуванні

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш призначена для влаштування адгезійного шару на поверхнях бетонних і залізобетонних конструкцій, а також антикорозійного захисту поверхні металевої арматури перед нанесенням ремонтних сумішей. Рекомендується для ремонту мостів, шляхопроводів, залізобетонних каркасів, пандусів, колон, підпірних стінок, резервуарів для води, рамп тощо. Ceresit СD 30 є елементом системи відновлення й захисту бетону Ceresit ПЦБ. Застосовується при виконанні комплексного ремонту бетонних і залізобетонних конструкцій, пов’язаного з тривалою експлуатацією або руйнуваннями під впливом механічних навантажень і корозійних процесів.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити і відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Міцність поверхні повинна бути не менше ніж 20 МПа. Підготовка металевих поверхонь здійснюється відповідно до проектного рішення згідно з ISO 8501-1 до ступеня чистоти Sa 2 або Sa 2 ½ при струминно-абразивній обробці або до ступеня чистоти St 2 при ручному або механічному очищенні. Можливе також очищення згідно з ГОСТ 9.402-80 до ступеня 2, на поверхні не допускається наявність гострих виступів, западин і тріщин. Корозійний захист арматури із застосуванням Ceresit CD 30 необхідно починати не пізніше ніж через 3 години, поверхня повинна бути вологою.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: у чисту ємність налити воду (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,27 л на 1 кг сухої суміші (6,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Приготовану розчинову суміш необхідно використати протягом 60 хвилин. Влаштування корозійного захисту арматури Приготовлену розчинову суміш рівномірно, без пропусків наносять жорсткою щіткою на попередньо підготовлені арматурні стрижні у два шари. У процесі нанесення першого шару необхідно стежити за тим, щоб поверхня арматурних стрижнів була вологою. Другий антикорозійний шар можна наносити приблизно через 3 години після того, як перший шар затвердіє. Після твердіння другого шару приблизно через 24 години можна наносити ремонтні суміші ТМ Ceresit групи СD згідно з призначенням. Загальна товщина шару повинна бути близько 2 мм. Влаштування адгезійного шару на бетонній поверхні Підготовлену бетонну поверхню необхідно зволожити чистою водою, уникаючи утворення мокрих плям, після чого на злегка вологу поверхню жорсткою щіткою нанести адгезійний шар, втираючи приготовлену розчинову суміш в поверхню. Наступний вирівнювальний шар наносять на злегка вологий адгезійний шар, але не пізніше ніж через 30–60 хвилин після його нанесення. У разі перевищення зазначеного проміжку часу слід знову нанести адгезійний шар, попередньо переконавшись, що раніше нанесений шар повністю затверднув. CD 30 Полімерцементна захисна адгезійна суміш Для протикорозійного захисту арматури та формування адгезійного шару при ремонті бетонних і залізобетонних конструкцій.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Влаштування адгезійного шару на арматурних стрижнях У разі влаштування адгезійного шару на оголеній арматурі всі роботи виконуються в тій самій послідовності та з дотриманням тих самих вимог, що і для бетонної поверхні.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C і відносної вологості нижче 80%. Необхідно уникати занадто швидкого висихання розчину під впливом сонячних променів і протягів, а також захищати свіжонанесений шар від дощу до повного висихання. Всі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2°C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення і затвердіння розчинової суміші може змінюватися. Забороняється змішувати з іншими в’яжучими, зв’язуючими і модифікуючими добавками. Суміш Ceresit CD 30 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі негайно промити їх водою й звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для приготування розчинової суміші використати електродриль з обертами не більше 600 об/хв з метою уникнення аерації розчинової суміші. Залишки свіжої розчинової суміші на оброблюваній поверхні та інструментах легко змити водою. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо виконання робіт і техніки безпеки. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Суміш Ceresit СD 30 фасується в мішки по 25 кг. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: цемент із мінеральними наповнювачами, органічними добавками й інгібіторами корозії Витрата води для приготування розчинової суміші: 6,75 л води на 25 кг суміші Час використання розчинової суміші: не менше 60 хвилин Температура основи при застосуванні розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 1,7 МПа Морозостійкість: не менше 300 циклів Міцність на стиск (через 28 діб): не менше 30 МПа Міцність на розтяг при вигині (через 28 діб): не менше 5 МПа Витрата розчинової суміші: - корозійний захист: 2,0 кг/м2 на два шари загальною товщиною ~1,0 мм; - адгезійний шар: ~5,0 кг/м2* *Залежно від шорсткості поверхні витрата може змінюватися. Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СD 30 вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил зберігання, приготування й нанесення, які зазначені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit