Порівняння готової штукатурки СТ174 з конкурентами

Порівняння декоративної фасадної силікат-силіконової штукатурки СТ 174 Ceresit зі зразками конкурентів.

Ceresit CT-174, 25 кг, камінцева (баранець) силікон-силікатна, камінцева, зерно 1,5 мм.

Силікон-силікатна штукатурка баранчик (камінцева) в відрах. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Витрата - близько 3 кг / м2.

Застосування:

Силікон-силікатна декоративна штукатурка Ceresit СТ-174 використовується всередині і зовні приміщень для тонкошарового нанесення і оформлення поверхонь «камінцева» фактурою з розміром базових частинок 1,5 мм. Ceresit СТ-174 поєднує в собі переваги, силікатних і силіконових штукатурок, тому широко використовується в оздобленні.

Компоненти:

Склад готової суміші включає в себе комбінацію синтетичних смол, що модифікують добавок і мінеральних наповнювачів, що об'єднані у вигляді водної дисперсії. Цими в'яжучими забезпечується технологічність застосування Ceresit СТ-174 як при виконанні фасадних робіт, так і при укладанні на основи всередині будівель.

Властивості:

стійкість до забруднень і пилюки; збереження кольору під впливом ультрафіолетового випромінювання; гидрофобність (водовідштовхувальні властивості) щодо атмосферних впливів; стійкість до мікроорганізмів, цвілі і гризунам; еластичність; паропроникність в системах зовнішньої теплоізоляції. Підходить для влаштування фасаду при утепленні мінеральною ватою.