Огляд водостічної системи від виробника Rainway

У наш час будь-яку будівлю з найсучаснішими технологіями і покрівельними матеріалами не буде закінчено без правильно організованого водовідводу.

Найбільш практичним варіантом водовідведення є використання зовнішніх водостічних систем, які дозволяють захистити від води стіни будівлі, запобігають підмивання фундаменту. Дозволяють зробити потоки води спрямованими в потрібне місце, також служать додатковим декоративним штрихом вашого будинку надаючи фасаду елегантність і закінченість конструкції даху.

Сьогодні в різноманітті водостічних систем лідируюче місце займає перша Українська ПВХ водостічна система Rainway. Кампанія Rainway є виробником пластикових водостоків, які відповідають найвищим стандартам міцності і надійності при тривалому використанні. Водостічна система Rainway це надійна і ефективна система відведення дощових і талих вод з дахів будь-яких конструкцій і складнощів. Водостічна система Rainway випускається в двох типорозмірах 130 і 90 діаметрі, і можливості вибору широкої палітри кольорів, яких в лінійці компанії представлено 5 видів це: коричневий, білий, зелений, червоний, сірий. Що дозволяє вирішити складні дизайнерські й архітектурні завдання.