Утеплювач Техноніколь та Роклайт - обзор та монтаж

Найтонші кам'яні волокна цього матеріалу складаються з оброблених гірських порід габро-базальту. Між цими волокнами міститься велика кількість повітряних прошарків.

В результаті рівень теплоізоляції у матеріалу - просто відмінний. Адже не секрет, що саме повітря, перебуваючи без руху, має найбільший опір теплопередачі.

Але це ще не всі переваги утеплювача - він хороший не тільки в мороз, але і при критичному підвищенні температури. Дуже вражає така характеристика мінеральної вати Техноніколь, як вогнестійкість. Цей матеріал не горить, спокійно витримуючи температуру навіть в 1000 градусів Цельсія. При цьому він навіть не плавиться! Навіть якщо, на жаль, трапиться пожежа, базальтова вата вбереже ваш будинок, не давши стінам і перекриттю впасти. Вона перепинить шлях вогню, під час пожежі не виділяючи жодних шкідливих речовин. В даний час технологія утеплення мінеральною ватою набула великої популярності у всьому світі завдяки довговічності, ефективності та порівняно не високій ціні, як матеріалу, так і виконання робіт. В нашому інтернет-магазині Ви можете придбати мінеральну вату Техноніколь за цінами виробника, наші консультанти нададуть Вам вичерпну інформацію щодо матеріалів і їх кількості.