Дюбель термоізоляційний Wkret-Met (П) 10х260 LТX (п=100) (Код товару: 819)

Перегляди: 601 |
4.48 грн.
Дюбель для кріплення термоізоляції (П) 10х260 LТX (п=100) Нейлоновий цвях. Wkret-Met
Кількість: 
Назва бренду  Wkret-Met
Тип  Дюбеля фасадні
Призначення  Зовнішні роботи
Розмір  10х260
Країна-виробник  Україна

 

 

 

 

 

Wkret met  фасадний дюбель з металевим цвяхом та термоголовкою. Призначений для кріплення теплоізоляції з мінеральної вати а також пінополістиролу ППС і екструдованого пінополістиролу XPS. Ідеально підходить для систем утеплення фасаду з класом горючості НГ.

Підібрати довжину дюбеля Wkret met: підсумувати значення товщини утеплювача з клейовим шаром і глибиною закладення дюбеля (рекомендовано 80 мм).

Діаметр дюбеля: 10 мм.

Витрата дюбелів: 6 шт / м2 (може бути збільшений в залежності від складності ділянки).

Відвантаження: кратно кількості в упаковці.

Матеріал дюбеля → високоміцний поліпропілен.

Штифт дюбеля → оцинкована сталь білого кольору.

Термоголовка стрижня → ударостійка пластмаса.

Термодюбель Wkret-met LMX зі сталевим цвяхом і пластиковою головкою призначений для кріплення утеплювачів до різних стінових мінеральних основах. Матеріалом що прикріплюється дюбелем теплоізоляції виступають як легкі, так і важкі мінераловатні і пінополістирольні плити самих різних розмірів.

Конструктивні особливості Wkret-met

Матеріал термодюбель - це високоякісний і ударостійкий поліпропілен, а пластикова головка виконана з модифікованого скловолокном поліаміду і витримує значні ударні навантаження. Стержень дюбеля виконаний з оцинкованої сталі і має білий колір. Перфорований диск дюбеля виступає в якості основи для нанесення розчинів або штукатурок. Завдяки пластиковій термоголовці дюбеля Wkret-met LMX виключається поява «містків холоду», а також - іржі на поверхні фасаду, яка може з часом проявлятися від іржавіючого звичайного цвяха без пластикової головки. Фасадний дюбель Wkret-met LMX має особливу форму витків термоголовки сталевого штифта, що дозволяє надійно блокувати його в дюбелі за допомогою удару. Перфорований «тарільчасте» держатель забезпечує щільне притиснення утеплювача до основи. Дюбель для теплоізоляції фасадів Wkret-met LMX з металевим оцинкованим стрижнем і пластиковою головкою придатний для кріплення плит мінеральної вати і пінополістиролу до повнотілою бетонним, цегляним і кам'яним підставах, в тому числі - і в пустотілі матеріали.

Як підібрати довжину дюбеля Wkret met: необхідно підсумувати значення товщини утеплювача з клейовим шаром плюс 80 мм (рекомендована глибина закладення дюбеля в основу)

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: