Клей для приклейки та армування пінопласту СТ 85 Ceresit (Код товару: )

Перегляди: 2253 |
270.00 грн.
- Висока адгезія до мінеральних та органічних поверхонь - Стійка до атмосферних впливів - Пластична, легко наноситься - Паропроникна - Зручна та проста у використанні
Виробник: Ceresit
Кількість: 

ВЛАСТИВОСТІ

- Висока адгезія до мінеральних та органічних поверхонь 

- Стійка до атмосферних впливів 

- Пластична, легко наноситься 

- Паропроникна 

- Зручна та проста у використанні

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit СТ 85 призначена для приклеювання пінополістирольних плит і влаштування гідрозахисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. Використання суміші Ceresit CT 85 (Зима)* можливе за температури поверхні не нижче 0 °С. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допускається зниження температури до −5 °С через 8 годин. При влаштуванні захисного шару зниження температури до −5 °С допускається через 24 години після застосування матеріалу. При утепленні фасадів мінераловатними плитами слід застосовувати суміш Ceresit CT 190 МВ.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очищають від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою вбирною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому». У зимовий період на поверхні не повинно бути полою чи снігу. ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °C, для Ceresit CT 85 (Зима)* — від +20 °C до +30 °C) з розрахунку 0,22 л на 1 кг сухої суміші (5,5 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна протягом не менш як 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит Залежно від нерівності поверхні огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один з описаних нижче способів наклеювання пінополістирольних плит. Суцільний — якщо поверхня стіни не має видимих нерівностей (до 3 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10 х 10 мм. Cмуговий — якщо поверхня стіни має нерівності (від 3 до 5 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані від 10 до 15 мм від краю по всьому периметру плити та посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб під час наклеювання плит не утворювалися повітряні пробки. Маяковий — якщо поверхня стіни має нерівності (від 5 до 10 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді маяків із розрахунку 5–8 штук діаметром близько 100 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Для кращого зчеплення теплоізоляційних плит із поверхнею рекомендується поєднувати смуговий і маяковий метод. Розчинову суміш нанести на плиту та одразу встановити CT 85 Суміш ППС, суміш ППС (Зима)* Армована мікроволокнами суха суміш для приклеювання та захисту пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС у проектне положення і притиснути. Зусилля під час притискання повинно бути таким, щоб розчинова суміш розподілилася між поверхнею та плитою мінімум на 40%. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 2 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару. За низьких температур (від 0 °С до +5 °С) додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями та улаштування армованого захисного шару слід розпочинати через 6 діб після наклеювання плит. Після нанесення розчинової суміші плиту потрібно встановити у проектне положення і притиснути, положення плити можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. Улаштування захисного шару Товщина гідрозахисного армованого шару при оздобленні декоративними штукатурками має становити не менш ніж 3 мм, а при використанні фасадних фарб — не менш ніж 5 мм. Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню пінополістирольних плит, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. За допомогою шпателя нанести другий шар розчинової суміші товщиною від 1 до 2 мм та вирівняти поверхню. Для влаштування поверхні товщиною не менш ніж 5 мм нанесення виконувати в кілька шарів, дотримуючись методу «мокрий по мокрому». У нормальних кліматичних умовах нанесення декоративного захисного покриття слід розпочати через 3 доби після улаштування гідрозахисного армованого шару.

ПРИМІТКИ

Використання сухої суміші Ceresit СТ 85 можливе за температури від +5 °C до +30 °C. Усі вищезазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. Використання сухої суміші Ceresit СТ 85 (Зима)* можливе за температури від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit СТ 85 (Зима)* ефективні за температури +2 °С і відносної вологості повітря 70%. Якщо очікується зниження температури нижче −5 °С протягом 3 діб, використання Ceresit СТ 85 (Зима)* слід зупинити. В інших умовах час утворення кірки, тужавлення та тверднення розчинової суміші може змінюватися. Суміш Ceresit СТ 85 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім вищезазначеної інформації про застосування розчинових сумішей Ceresit СТ 85 і Ceresit СТ 85 (Зима)*, під час роботи з ними слід керуватися типовою технологічною картою на улаштування системи фасадної теплоізоляції Ceresit і чинними нормативними документами. У разі використання матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі та типовій технологічній карті на улаштування системи фасадної теплоізоляції Ceresit, слід самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку — як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit СТ 85 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші: 5,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші: не менше 120 хвилин

Час коригування: не менше 10 хвилин

Температура застосування розчинової суміші Ceresit СТ 85: від +5 °C до +30 °C

Температура застосування розчинової суміші Ceresit СТ 85 (Зима)*: від 0 °C до +15 °C

Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряносухі умови): приблизно 0,7 МПа**

Морозостійкість: не менше 50 циклів

Коефіцієнт водопоглинання: не більше 0,6 кг/(м2 • год0,5)

Паропроникність: не менше 0,04 мг/(м • год • Па) Г

раниця міцності на стиск (через 28 діб): не менше 4 МПа

Витрата розчинової суміші***:

- наклеювання плит: 6,0 кг/м2

- улаштування захисного армованого шару: приблизно приблизно 4–6 кг/м2

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує вiдповiднiсть сумiшей Ceresit СТ 85 та Ceresit CT 85 (Зима)* зазначеним технічним характеристикам при виконаннi правил транспортування, зберiгання, приготування та нанесення, наведених у цьому технiчному описi. Виробник не несе вiдповiдальностi за неправильне використання матерiалу, а також за його застосування в iнших цiлях та умовах, не передбачених цим технiчним описом. Із моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. Претензії та рекламації приймає Виробник. *Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування. Завжди вибирайте продукт відповідно до сезону. Сезон продукту вказаний на упаковці після дати виготовлення. **Середньозважений показник відповідно до даних Виробника. ***Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit