Клей для приклейки пінопласту СТ 83 Ceresit 25 кг (Код товару: )

Перегляди: 812 |
240.00 грн.
висока адгезія до мінеральних і органічних основ швидкотвердіюча пластична, легко наноситься на поверхню пінополістирольних плит паропроницаемая зручна і проста в застосуванні
Виробник: Ceresit
Кількість: 

ВЛАСТИВОСТІ

висока адгезія до мінеральних і органічних основ

швидкотвердіюча пластична,

легко наноситься на поверхню пінополістирольних плит

паропроницаемая

зручна і проста в застосуванні

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit CT 83 (Зима) * можливо при температурі не нижче 0 ° С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5 ° С. При утепленні фасадів мінераловатними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190 МВ.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед наклейкою пінополістирольних плит основа очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити і обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності підстави, шви цегляної кладки понад 10 мм, тріщини заповнити сумішшю розчину Ceresit СТ 29 або Ceresit CT 83. Підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) необхідно заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 і витримати до її повного висихання (близько 4 годин). У зимовий період основа повинна бути очищено від льоду і снігу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ Суху суміш розчинити чистою водою (для Ceresit CT 83 температура води від +15 ° C до +20 ° C, для Ceresit CT 83 (Зима) * температура води від +20 ° C до +30 ° C) з розрахунку 0, 21-0,22 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом не менше 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирається один із таких способів наклейки пінополістирольних плит. Смугової - якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маячковий - якщо поверхня стіни має нерівності до 15 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити в вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви. Суцільний - якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. ШіріСТ 83 Суміш ППС, суміш ППС (Зима) * Суха суміш для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. 146 на швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. Після закінчення 3 діб після приклеювання слід приступати до додаткового механічного кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і пристрою армованого захисного шару. У зимовий період до додаткового механічного кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і пристрою армованого захисного шару слід приступати після закінчення 6 діб після наклеювання плит. Пристрій захисного шару в системі теплоізоляції проводиться за допомогою Ceresit CT 85 або Ceresit СТ 85 (Зима) *.

Список літератури

При використанні Ceresit CT 83 роботи слід виконувати при температурі від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. При використанні Ceresit CT 83 (Зима) * роботи слід виконувати при температурі від 0 ° C до +15 ° C. Рекомендації для Ceresit СТ 83 (Зима) * ефективні при температурі +2 ° C і відносній вологості повітря 70%. Якщо очікується зниження температури нижче -5 ° С протягом 3 діб, застосування Ceresit СТ 83 (Зима) * слід зупинити. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit СТ 83 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. РЕ КО МЕН ТАК ЦІІ Крім вищевикладеної інформації про застосування розчинних сумішей Ceresit СТ 83 і Ceresit СТ 83 (Зима) *

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit