Клей для кріплення і захисту плит із мінеральної вати CT 190 PROCeresit (Код товару: 806)

Перегляди: 2393 |
482.40 грн.
Призначена для приклеювання мінвати і влаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів. Використання суміші Ceresit СТ 190 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °С. При влаштуванні захисного шару зниження температури до −5 °С дозволяється через 24 години після застосування матеріалу. Сумiш МВ, сумiш МВ (Зима)* Армована мікроволокнами суха суміш для приклеювання та захисту плит із мінеральної вати.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей морозостійкий
 Призначення  Зовнішні роботи
 Вага  27 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Призначена для приклеювання мінвати і влаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів. Використання суміші Ceresit СТ 190 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °С.

При влаштуванні захисного шару зниження температури до −5 °С дозволяється через 24 години після застосування матеріалу. 

Сумiш МВ, сумiш МВ (Зима)* Армована мікроволокнами суха суміш для приклеювання та захисту плит із мінеральної вати.

ВЛАСТИВОСТІ

• Подовжений час використання**

• Покращені робочі властивості**

• Підвищена стійкість до ударних навантажень**

• Стійкість до утворення тріщин і дефектів

• Висока адгезія до мінеральних основ

• Стійка до атмосферних впливів

• Підвищена гнучкість та пластичність**

• Паропроникна

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit СТ 190 Pro призначена для приклеювання мінераловатних плит та улаштування гідрозахисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit CT 190 Pro (Зима)* можливе за температури поверхні не нижче 0 °С. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допускається зниження температури до −5 °С через 8 годин. При улаштуванні гідрозахисного армованого шару зниження температури до −5 °С допускається через 24 години після застосування матеріалу. При утепленні фасадів пінополістирольними плитами слід застосовувати сухі суміші Ceresit CT 83 Pro (для приклеювання утеплювача) та Ceresit CT 85 Pro (для влаштування гідрозахисного армованого шару).

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За потреби поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали ТМ Ceresit згідно із призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинальною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому». У зимовий період на поверхні не повинно бути ожеледі чи снігу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води для Ceresit CT 190 Pro від +15 °С до +20 °C та для Ceresit CT 190 Pro (Зима)* від +20 °C до +30 °C) з розрахунку 0,26–0,29 л на 1 кг сухої суміші (7,0–7,8 л на 27 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна протягом не менше 3 годин. Приклеювання мінераловатних плит Розчинову суміш наносять суцільно на всю поверхню плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 мм до 15 мм від краю за допомогою зубчастого шпателя із розміром зубця 10х10 мм. Розчинову суміш нанести на плиту. Після нанесення розчинової суміші плиту потрібно встановити в проектне положення і притиснути, положення плити можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 2 доби після приклеювання необхідно приступати до додаткового механічного кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару. При низьких температурах (вище 0 °C ) до до

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

даткового механічного кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями та улаштування армованого захисного шару слід приступати через 6 діб після наклеювання плит. Улаштування захисного шару Товщина гідрозахисного армованого шару при оздобленні декоративними штукатурками має становити не менше ніж 3 мм, а при використанні фасадних фарб – не менше ніж 5 мм. Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню мінераловатних плит, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. За допомогою шпателя нанести другий шар розчинової суміші товщиною від 1 до 2 мм та вирівняти поверхню. Для влаштування поверхні товщиною не менше ніж 5 мм нанесення виконувати в кілька шарів, дотримуючись способу «мокрий по мокрому». За нормальних кліматичних умов нанесення декоративного захисного покриття слід розпочати через 3 доби після улаштування гідрозахисного армованого шару.

ПРИМІТКИ

У разі використання Ceresit CT 190 Pro роботи слід виконувати за температури від +5 °C до +30 °C. Усі вищезазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. У разі використання Ceresit СТ 190 Pro (Зима)* роботи слід виконувати за температури від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit СТ 190 Pro (Зима)* ефективні за температури +2 °С і відносної вологості 70%. Якщо очікується зниження температури нижче −5 °С протягом 3 діб, застосування Ceresit CT 190 Pro (Зима)* слід припинити. В інших умовах час тужавлення та твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СТ 190 Pro містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім вищенаведеної інформації про застосування розчинових сумішей Ceresit СТ 190 Pro і Ceresit CT 190 Pro (Зима)*, під час роботи з ними слід керуватися типовою технологічною картою на улаштування системи утеплення Ceresit і чинними нормативними документами. У разі застосування матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі та типовій технологічній карті на улаштування системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Сумiш Ceresit СТ 190 Pro фасується у мiшки по 27 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Увага! Суміш зафарбована для захисту від підробок. Колір суміші: сіро-жовтий Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами, органічними модифікаторами та мікроволокнами Витрата води для приготування розчинової суміші: 7,0–7,8 л води на 27 кг Ceresit CT 190 Pro Час використання розчинової суміші: не менше 180 хвилин Температура застосування розчинової суміші Ceresit СТ 190 Pro: від +5 °C до +30 °C Температура застосування розчинової суміші Ceresit СТ 190 Pro (Зима)*: від 0 °C до +15 °C Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): приблизно 0,8 МПа*** Морозостійкість: не менше 50 циклів Коефіцієнт водопоглинання: не більше 0,6 кг/(м2 · год0,5) Паропроникність: не менше 0,1 мг/(м · год · Па) Границя міцності на стиск (через 28 діб): не менше 4 МПа Витрата сухої суміші****: - наклеювання плит: від 4,5 кг/м2 до 6 кг/м2 - улаштування захисного армованого шару: від 4,8 кг/м2 до 6 кг/м2 Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit СТ 190 Pro, Ц.1.ГІ3, ЗК5 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit