Піна для приклейки пінопласту Ceresit CT 84 - , 850 мл (Код товару: 319)

Перегляди: 2470 |
342.00 грн.
Поліуретанова суміш , 850 мл балон. Клей для пінопласту
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Піна- клей 
 Призначення  Зовнішні роботи
 Ємність  850 мл
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Поліуретановий клей, який призначений для кріплення плит з пінополістиролу (пінопласту) на всі види поверхності включаючи скло, бітумної гідроізоляції, а також для влаштування систем зовнішньої теплоізоляції фасадів.

Дуже зручна і проста в застосуванні, водостійка, не містить фреонів, має високу адгезію до всіх поверхонь, слабо розширюється при затвердінні, володіє однорідною структурою і хорошими теплоізоляційними властивостями. Можна застосовувати при низьких температурах до -10 ° C і при високій вологості повітря.

Витрата: 1 балона вистачає на 10 м2 фасаду. Обсяг: 850 мл. 

ВЛПСТИВОСТІ

Має високу міцність склеювання незначно розширюється при твердінні подальша обробка пріклеєних плит утеплювача можлива приблизно через 2 години застосування можливе при температурі від -10 ° С і високої вологості

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Клей Ceresit CT 84 Express призначений для кріплення плит з формованої і екструдованого пінополістиролу на мінеральних основах, в т. Ч. При влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів як будуються, так і експлуатованих будівель. Також використовується для заповнення зазорів в стиках між закріпленими пінополістирольними плитами. Клей Ceresit CT 84 Express має високу адгезію до поверхні огороджувальних конструкцій з бетону, цегли, ніздрюватих блоків, штукатурок і інших мінеральних підстав, а також панелей OСП і бітумних гідроізоляційних покриттів. Для влаштування на поверхні пінополістирольних плит захисного шару, армованого склосіткою, слід застосовувати суміш Ceresit СТ 85.

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Основа повинна відповідати вимогам ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути досить міцною, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію (жирів, мастил, бітумних мастик, лакофарбових покриттів і т. П.). Крихкі і неміцні ділянки поверхні необхідно видалити. Забруднюючі речовини, а також паронепроникні лакофарбові покриття слід повністю видалити механічним способом. Наприклад, струменем води під високим тиском або за допомогою розчинника. При використанні клею в умовах зниженої температури основа не повинна бути покрито льодом, снігом або інеєм. Ділянки поверхні, уражені мохом, водоростями або грибком, слід очистити сталевими щітками і обробити фунгіцидною препаратом Ceresit CT 99. Старі неоштукатурені стіни, паропроникні малярні покриття слід очистити від пилу, а при необхідності - промити струменем води під тиском і повністю просушити. Сильно вбираючі підстави, наприклад стіни з газобетонних або силікатних блоків, слід двічі обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 і просушити протягом не менше 4 годин. Для оцінки несучої здатності підготовленого підстави необхідно за допомогою клею приклеїти в декількох місцях стіни кубики пінополістиролу розміром 10х10х10 см і через 2-4 години відірвати їх вручну. Несуча здатність підготовленого підстави і міцність адгезійного контакту клею вважаються достатніми, якщо відрив пінополістиролу відбувається когезійний, т. Е. По шару пінополістиролу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Енергійно струснути балон протягом 30 секунд для рівномірного перемішування компонентів. Потім зняти захисний ковпачок з клапана балона і, встановивши балон клапаном вгору на рівну поверхню, акуратно поєднати клапан балона з посадковим місцем монтажного пістолеСТ 84 Express Поліуретановий клей для пінополістиролу Однокомпонентний поліуретановий клей для кріплення плит з формованої і екструдованого пінополістиролу при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів. 150 та. Натискаючи однією рукою на монтажний пістолет зверху вниз, другою рукою, обертаючи балон проти годинникової стрілки, загвинтити до упору клапан балона в посадочне місце монтажного пістолета. Увага! Необхідно стежити, щоб клапан монтажного пістолета перед установкою балона був закритий. Клей Ceresit CT 84 Express на монтажну поверхню плити наносять за допомогою монтажного пістолета, тримаючи його таким чином, щоб балон знаходився зверху, і зберігаючи достатню для рівномірного нанесення клею відстань між розпилювачем і плитою. Клей наносять, відступаючи від краю приблизно 2 см. Потім відразу ж прикладають плиту до стіни і з невеликою силою притискають її за допомогою довгої рейки. Площинність поверхні приклеєних плит можна коригувати протягом 20 хвилин з моменту їх кріплення також за допомогою довгої рейки. Плити слід кріпити в одній площині з Т-образною перев'язкою швів впритул одна до іншої. Зазор між плитами не повинен перевищувати 2 мм. Більші зазори між плитами необхідно щільно заповнити обрізками пінополістиролу або Ceresit CT 84 Express. При приклеюванні плит до склепіння слід використовувати додаткові елементи кріплення. Через дві години після кріплення плити з пінополістиролу можна кріпити дюбелями до основи, шліфувати і наносити на їх поверхню армований склосіткою захисний шар. Після зняття розпилювача з балона необхідно очистити його за допомогою спеціального розчинника, наприклад, Ceresit PU Cleaner або ацетону. Свіжі залишки клею можуть бути видалені за допомогою спеціального розчинника, наприклад, Ceresit PU Cleaner або ацетону, затверділі - тільки механічно.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit