Клей для приклейки мінвати Ceresit CT 180 PRO (Код товару: 836)

Перегляди: 1607 |
374.40 грн.
Суміш для кріплення плит із мінеральної вати
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей
 Призначення  Зовнішні роботи
 Вага  25
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 Суміш Ceresit CT 180 Pro застосовується при проведенні робіт з утеплення будівель з використанням мінераловатних плит (мінеральної вати).

Сумiш МВ, сумiш МВ (Зима)* Суха суміш для приклеювання мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.

ВЛАСТИВОСТІ

• Подовжений час використання**

• Відмінні робочі властивості та пластичність

• Висока адгезія до мінеральних та органічних основ

• Швидко твердіє

• Паропроникна

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Cуміш Ceresit CT 180 Pro призначена для приклеювання мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit CT 180 Pro (Зима)* можливе за температури поверхні не нижче 0 °С. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до −5 °С. При утепленні фасадів пінополістирольними плитами слід застосовувати суміш Ceresit CT 83 Pro.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За потреби поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали ТМ Ceresit згідно із призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинальною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому». В зимовий період на поверхні не повинно бути ожеледі чи снігу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води для Ceresit CT 180 Pro від +15 °С до +20 °C та для Ceresit CT 180 Pro (Зима)* від +20 °C до +30 °C) з розрахунку 0,21–0,22 л на 1 кг сухої суміші (5,7–6,0 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна не менше 180 хвилин. Приклеювання мiнераловатних плит Розчинову суміш наносять по всій поверхні плити зубчастим шпателем із розміром зубця 10 х 10 мм. Після нанесення розчинової суміші плиту слід одразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисканні повинно бути таким, щоб розчинова суміш розподілилася між основою і плитою по всій поверхні. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 3 доби після приклеювання необхідно розпочати додаткове механічне кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями та улаштування армованого захисного шару. В зимовий період розпочинати додаткове механічне кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями й улаштування армованого захисного шару слід через 6 діб після наклеювання плит. Улаштування захисного шару в системі теплоізоляції виконується за допомогою Ceresit CT 190 Pro або Ceresit СТ 190 Pro (Зима)*.

ПРИМІТКИ

У разі використання Ceresit CT 180 Pro роботи слід виконувати за температури від +5 °C до +30 °C. Усі вищезазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. У разі використання Ceresit CT 180 Pro (Зима)* роботи слід виконувати за температури від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit CT 180 Pro (Зима)* ефективні за температури +2 °С і відносної вологості 70%. Якщо очікується зниження температури нижче −5 °С протягом 8 годин, використання Ceresit CT 180 Pro (Зима)* слід припинити.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

В інших умовах час тужавлення та твердіння розчинової суміші може змінюватися. Суміш Ceresit CT 180 Pro містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім зазначеної інформації про застосування сумішей Ceresit CT 180 Pro і Ceresit CT 180 Pro (Зима)*, під час роботи з ними слід керуватися типовою технологічною картою на улаштування системи теплоізоляції Ceresit і чинними нормативними документами. У разі використання матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі та типовій технологічній карті на улаштування системи скріпленої теплоізоляції Ceresit, слід самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit CT 180 Pro фасується у мішки по 27 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Увага! Суміш зафарбована для захисту від підробок. Колір суміші: «графіт» Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами Витрата води для приготування розчинової суміші: 5,7–6,0 л води на 27 кг Ceresit CT 180 Pro Час використання розчинової суміші: не менше 180 хвилин Час коригування: не менше 10 хвилин Температура застосування розчинової суміші Ceresit CT 180 Pro: від +5 °C до +30 °C Температура застосування розчинової суміші Ceresit CT 180 Pro (Зима)*: від 0 °C до +15 °C Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): приблизно 0,8 МПа*** Морозостійкість: не менше 50 циклів Витрата сухої суміші (наклеювання плит)****: від 4,5 кг/м2 до 6 кг/м2 Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit