Анкер 16/125 (Код товару: 512)

Перегляди: 937 |
Анкер 16/125

Анкер-клин 16/125 - спеціальне пристосування, що служить кріпильним засобом при виконанні будівельних і монтажних робіт на виробництві та в побуті. Сировиною для виготовлення основи Анкера є виключно якісна сталь, що дозволяє поліпшити кріплення термічним методом і оцинкувати. Можливий варіант виробництва анкера клинового з нержавійки.

Основні характеристики :

Країна виробник           Україна
Тип анкера                   клиновий
Матеріал анкера           сталь
Покриття                      цинк
Діаметр анкера            16.0 мм
Довжина анкера          125.0 мм

Анкер-клин - це спеціальне пристосування, що призначене для монтажу кутників, рейок, профілів тільки на твердих поверхнях (повнотілій цеглі, камені, бетоні). Для монтажу на інших поверхнях, наприклад в пустотілу цеглу або гіпсокартон, анкер-клин підходить. Також його застосовують для наскрізного кріплення віконних рам, коробок вхідних, міжкімнатних і сантехнічних дверей, для кріплення захисних ґрат у віконних прорізах.

Товщина прикріплюваних виробів повинна бути невеликою - близько 5 мм. Щоб збільшити площу кріплення, під анкер іноді підкладають плоску шайбу. 

Виготовляють анкер-клин з оцинкованої сталі. При цьому діаметр всіх типів виробів однаковий - 6 мм, різна тільки довжина - 40, 60, мм.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: