Суміш для анкерування Ceresit CХ5 (Код товару: 2350)

Перегляди: 2164 |
330.00 грн.
Для прискореного анкерування та кріплення. Для зупинки водопритоків в бетонних і цементних конструкціях. Для заповнення дефектів (вибоїн) при виконанні ремонтних робіт. 5 кг.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Гідроізоляційна суміш
 Призначення  Анкерування, гідроізоляція
 Вага  5 кг
 Країна виробник  Україна

 

Монтажний цемент Ceresit СХ 5 призначений:
• для прискореної анкерування та кріплення металевих і полімерних закладних елементів в бетоні, цементно-піщаних штукатурки, цегли і каменю кладках;
• для зупинки водопритоків в бетонних і цементних конструкціях;
• для заповнення дефектів (вибоїн) при виконанні ремонтних робіт.
Підготовка основи:
Підготовка основи здійснюється відповідно до СНиП 3.04.01-87.
Основа повинна бути твердим, чистим, шорстким, мати достатню несучу здатність і мати відкриті пори. Поверхня основи необхідно ретельно очистити від пилу і речовин, що перешкоджають адгезії до нього монтажного цементу, таких як жир, масло, оліфа, мастика і т.п. Неміцні і пухкі ділянки основи необхідно видалити механічним шляхом.
При необхідності підставу слід зволожити.
Ceresit CX 5 застосовується на таких мінеральних основах як бетон, цементні штукатурки або стяжки, цегляні кладки і т.д.
Виконання робіт:
Монтажний цемент Ceresit CХ 5 зачиняють чистою холодною водою і перемішують до отримання однорідної маси без грудок.
Кількість води підбирають залежно від передбачуваного застосування:
• для приготування розчинної суміші з пластичною консистенцією, призначеної для заповнення пустот, отворів, тріщин і зупинки водотоку, змішують 3 об'ємних частини Ceresit CХ 5 і 1 об'ємну частину води;
• для приготування розчинної суміші з рідкою консистенцією, призначеної для заповнення отворів в перекриттях і підлогах, а також заповнення шпурів під анкери, змішують 2 об'ємні частини Ceresit CХ 5 і 1 об'ємну частину води.
При кріпленні анкерів і заставних елементів зазор між анкером або заставних елементом і поверхнею монтажного отвору не повинен перевищувати 20 мм. При зазорах більшого розміру, а також заповнення тріщин розкриттям більше 20 мм в суху суміш Ceresit CХ 5 слід додатково ввести кварцовий пісок (1: 1), потім додаванням води довести суміш розчину до необхідної консистенції.
Розчинна суміш починає схоплюватися через 4 хвилини після замішування незалежно від консистенції і наявності додатково введеного кварцового піску. Введення піску знижує показники міцності цементного каменю. Готову розчинну суміш слід використовувати протягом 4 хвилин.
Зупинку водопритоков виконують наступним чином. Спочатку готують невелику кількість розчинної суміші з пластичною консистенцією і, коли вона починає схоплюватися (приблизно через 4 хвилини з моменту замішування), що визначається по зміні консистенції і активному тепловиділенню, нею заповнюють дефект з течею і утримують там до повного схоплювання.
Незасохші залишки розчинної суміші можуть бути видалені за допомогою води, а засохлі - тільки механічно.
Примітка:
Роботи слід виконувати при температурі повітря та основи від +5 до + 30 ° C. Всі викладені в техниче-ському описі показники якості і рекомендації вірні при температурі навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання і швидкість набору міцності матеріалу можуть змінитися.
Швидкість схоплювання розчинної суміші Ceresit CX 5 і, відповідно, технологічність можна регулювати температурою води замішування. При роботі в умовах низьких температур суху суміш рекомендується зачиняти теплою водою, а в умовах підвищених температур, навпаки, холодної.
Увага! Суміш Ceresit CX 5 не можна змішувати з іншими в'яжучими речовинами і добавками, що модифікують.
Суха суміш Ceresit CX 5 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з ним необхідно захищати очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі їх слід промити водою і звернутися за допомогою до лікаря.
рекомендації:
Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями по роботі з цементними матеріалами.
Приведені характеристики ґрунтуються на практичному досвіді і на експлуатаційно-технічних випробуваннях.
Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування не за призначенням або в умовах, не передбачених даним технічним.
При сумніви щодо можливості конкретного застосування матеріалу, слід самостійно випробувати його або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання:
У сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці - не більше 12 місяців з дня виготовлення.
Увага! Продукт активно реагує з вологою і тому матеріал з розкритою упаковки слід витратити якомога швидше

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit