Полімерцементна шпаклівка для бетону Ceresit CD24 - (Код товару: 1523)

Перегляди: 1194 |
1061.20 грн.
Ceresit CD24 - Полімерцементна шпаклівка 25 кг. Суха суміш для ремонту та вирівнювання поверхонь бетонних та залізобетонних конструкцій перед їх оздобленням.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
Назва бренду: Ceresit
Тип: Стартова шпаклівка
Призначення шпаклівки: Для внутрішніх та зовнішніх робіт
Фасування: 25 кг.
Країна виробник: Україна

 

 

 

 

 

CD 24 Полімерцементна шпаклівка (шар до 5 мм)

Суха суміш для ремонту та вирівнювання поверхонь бетонних та залізобетонних конструкцій перед їх оздобленням.

ВЛАСТИВОСТІ

• Високоміцна

• Тріщиностійка

• Швидко твердіє

• Гідрофобна

• Паропроникна

• Морозостійка

• Можливе нанесення торкрет-способом

• Висока адгезія до поверхонь

• Армована мікроволокнами

• Зручна і проста у застосуванні

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CD 24 призначена для ремонту тріщин, раковин та вирівнювання інших дефектів на поверхнях бетонних та залізобетонних конструкцій (мостів, шляхопроводів, естакад, підпірних стін тощо), які зазнають інтенсивних механічних навантажень та дії агресивного середовища, шаром до 5 мм перед їх оздобленням. Не застосовувати для ремонту та вирівнювання конструкцій з легких бетонів. Ceresit CD 24 є частиною системи матеріалів Ceresit ПЦБ для ремонту і відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Міцність основи повинна бути не менше 20 МПа. Поверхню необхідно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину. Усі великі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з елементами біологічної корозії обробити Ceresit СТ 99 або видалити механічно. Перед виконанням робіт з ремонту або відновлення бетонних і залізобетонних конструкцій в системі матеріалів Ceresit ПЦБ рекомендується влаштувати адгезійний шар з Ceresit СD 30. Підготовлену основу перед нанесенням Ceresit СD 24 потрібно зволожити без залишку рідкої води на поверхні.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,16 л на 1 кг сухої суміші (4 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Приготовану розчинову суміш необхідно використати протягом 30 хвилин. Розчинову суміш за допомогою металевого шпателя нанести на вологу основу та рівномірно розподілити по поверхні конструкції. Розчинову суміш Ceresit CD 24 можна наносити способом торкретування. Надлишок розчинової суміші видалити, інструменти очистити та промити водою. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. За нормальних кліматичних умов фарбування або влаштування декоративних покриттів (які не містять гіпсу) можна розпочинати через 3 доби.

ПРИМІТКИ

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі викладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Забороняється змішувати з іншими в’яжучими, зв’язуючими і модифікуючими добавками. Суміш Ceresit CD 24 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Свіжонанесену розчинну суміш протягом 12 годин захищати від дощу та дії прямих сонячних променів.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Крім вищевикладеної інформації щодо застосування матеріалу, слід керуватися чинними нормативними документами й типовою технологічною картою на відновлення й захист бетонних і залізобетонних конструкцій. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести пробні нанесення або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Суміш Ceresit СD 24 фасується в мішки по 25 кг. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами, органічними модифікаторами та армувальними волокнами

Витрата води для приготування розчинової суміші: 4,0 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): не менше 2,0 МПа

Морозостійкість: не менше 300 циклів

Термін придатності розчинової суміші: не менше 30 хв

Границя міцності на розтяг при вигині (через 7 діб): близько 4 МПа*

Границя міцності на розтяг при вигині (через 28 діб): близько 7,5 МПа*

Границя міцності на стиск (через 24 год): близько 11 МПа*

Границя міцності на стиск (через 7 діб): близько 25 МПа*

Границя міцності на стиск (через 28 діб): близько 35 МПа*

Витрата розчинової суміші: 2,0 кг на 1 мм товщини шару *

Продукт відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-126:2011. Допускається перевищення вказаного значення.

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій.

*Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CD 24 Ц.1.РМ2 ДСТУ-Б В. 2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СD 24 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування й нанесення, що зазначені в цьому описі й типовій технологічній карті на відновлення й захист бетонних і залізобетонних конструкцій. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit