Клей для плитки CM 117 PRO Ceresit (Код товару: 161)

Перегляди: 1068 |
724.20 грн.
Застосовується для влаштування природного та штучного каменю як всередені так і зовні приміщень, плитка великого розміру. Висока агдезія практично до всіх поверхонь; Еластичний; Морозостійкий; Добре витримує постійні інтенсивні нагрузки; Рекомендований для басейнів та водних резервуарів., 27 кг
Виробник: Ceresit
Вага: 27 Кг
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей
 Призначення  Внутрішні та зовнішні роботи
 Вага  27 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

ВЛАСТИВОСТІ

• Еластична

• Міцність зчеплення ≥ 1,2 МПа

• Для облицювання підлог з підігрівом

• Для облицювання цоколів, балконів і терас

• Для облицювання басейнів

• Ефективна для плит великого розміру

• Водо- і морозостійка

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CМ 117 Pro призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно­піщаних, цементно­вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, у тому числі підлог із підігрівом, всередині та зовні будівель керамічними, керамогранітними плитками та плитками зі штучного каменю розмірами не більше ніж 80 х 80 см із водопоглинанням від 0%. Для облицювання поверхонь листів гіпсокартону, OSB тощо необхідно приготувати розчинову суміш Ceresit CМ 117 Pro із додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення. Роз чи но ва су міш та кож ефек тив на для: ­ облиц юван ня басей нів і резер вуа рів; ­ облиц юван ня ос нов, що заз на ють постій них атмо сфер них впли вів (цоколі, тераси, балкони, покрівлі, що експлу а тують ся, то що); ­ облицювання поверхонь підлог, що під да ють ся інтен сив ним наван та женням; ­ облицювання поверхонь без видалення старої плитки, тобто «плит ка по плит ці», за винятком облицювання на глазурованій поверхні; ­ облицювання підлог із водяним та електричним підігрівом; ­ облицювання поверхонь, що деформуються. У цьому випадку до розчинової суміші слід додати емульсію Ceresit СС 83.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ­Н Б А.3.1­23:2013 і ДСТУ­Н Б В.2.6­212:2016. Основа має бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 117 Pro за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою вбирною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому».

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,29–0,31 л на 1 кг сухої суміші (7,83–8,37 л на 27 кг ), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Для приготування розчинової суміші з додаванням Сeresit СС 83 необхідно в чисту ємність налити Сeresit СС 83 з розрахунку 0,08 л на 1 кг сухої суміші, додати воду з розрахунку 0,21–0,23 л на 1 кг сухої суміші та перемішати. Загаль

СТІЙКІСТЬ ДО СПОВЗАННЯ АДГЕЗІЯ ДО ОСНОВИ

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС  об’єм розчину (Сeresit СС 83 та води) повинен бути таким самим, як і для приготування розчинової суміші без добавки. Використовувати розчинену суміш можна протягом 2 годин. Приготовану суміш нанести на поверхню, що облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не змочувати водою! Не рекомендується укладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм. За нормальних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 20 хвилин. У разі підвищення температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та для заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

ПРИМІТКИ Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі зазначені вище рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час утворення кірки, тужавлення та твердіння може змінитися. Суміш Ceresit CМ 117 Pro містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ При облицюванні підлог і гігроскопічних основ оптимальна кількість води — 8,37 л на 27 кг сухої суміші Ceresit СМ 117 Pro. На основах із деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з наступним їх заповненням еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинову суміш наносять на поверхню шаром, товщина якого має відповідати розміру зубця терки, і на плитку шаром товщиною до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для кріплення плиток на поверхнях, не вказаних у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші чи мастики групи Ceresit СМ. Крім вищезазначеної інформації щодо використання Ceresit CM 117 Pro, слід керуватися чинною нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, потрібно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку — як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СМ 117 Pro фасується у мішки по 27 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: цемент із мінеральними наповнювачами та органічними добавками Витрата води для приготування розчинової суміші: 7,83–8,37 л води на 27 кг сухої суміші Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші: 0,21–0,23 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 117 Pro Час використання розчинової суміші: не менше 120 хвилин Відкритий час: не менше 20 хвилин Час коригування: не менше 20 хвилин Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C Розшивання швів: через 24 години Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C Міцність зчеплення з основою через 28 діб (повітряно-сухі умови): не менше 1,2 МПа   мвід 5 х 5 до 10 х 10 4 2,5 від 10 х 10 до 20 х 20 6 3,8 від 20 х 20 до 30 х 30 8 5 від 30 х 30 до 40 х 40 10 6,3 40 х 40 і більше 12 7,6

Орієнтовна витрата* сухої суміші для найпоширеніших розмірів плитки та ширини шва
Плитка, см Розмір боку квадратного зубця терки, мм Витрата* сухої суміші, кг/м2
менше 5 х 5 3 1.9
від 5 х 5 до 10 х 10 4 2,5
від 10 х 10 до 20 х 20 6 3,8
від 20 х 20 до 30 х 30 8 5
від 30 х 30 до 40 х 40 9 6,3
40 х 40 і більше 12 7,6
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit
Вага: 27 Кг