Клей для плитки Ceresit CМ 11 - , 25 кг (Код товару: 245)

Перегляди: 1320 |
230.00 грн.
Для облицювання поверхонь керамічними плитками всередині та зовні будівель. • Для сухих і вологих приміщень • Висока адгезія до основи • Стійка до сповзання з вертикальних поверхонь • Водо- і морозостійка
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей
 Призначення  Внутрішні та зовнішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Для облицювання керамічною плиткою всередині і зовні будинків. Призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних поверхонь плиткою з водопоглинанням не менше 1% (плитки з кераміки, фаянсу і т. П. Розміром не більше 40 х 40 см). Температура використання: від 5 до 30 ° C. Температура експлуатації: від -50 до 70 ° C. Особливості: для сухих і вологих приміщень висока адгезія до основи стійка до сповзання c вертикальних поверхонь водо-і морозостійкий.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються, керамічними плитками розмірами не більше ніж 40 × 40 см із водопоглинанням не менше 1%. Суміш Ceresit CM 11 застосовується усередині та зовні будівель у житлово-цивільному і промисловому будівництві. Для облицювання зовнішніх поверхонь, а також приклеювання керамогранітних плиток із водопоглинанням менше 1% необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 11 із додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 11 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Гіпсові основи, а також основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) проґрунтувати Ceresit CT 17.

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,24 л на 1 кг сухої суміші (6 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Суміш можна використовувати протягом 2 годин. Приготовану розчинову суміш тонким шаром нанести на поверхню, що облицьовується, за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Викласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина шару розчинової суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не змочувати водою! Не рекомендується викладати плитки у стик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 10 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 20 хвилин. При підвищенні температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки треба змити до її затвердіння. В нормальних умовах розшивання швів слід виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

АДГЕЗІЯ ДО ОСНОВИ СТІЙКІСТЬ ДО СПОВЗАННЯ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

ПРИМІТКИ Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі зазначені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C та відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення і затвердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 11 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи треба захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ На основах із деформаційними швами останні слід дублювати і в облицюванні з наступним їх заповненням еластичними герметиками. Зовні будівель для приклеювання плиток може використовуватися комбінований метод: розчинову суміш наносити на основу шаром, товщина якого відповідає розміру зубця терки, і на плитку шаром завтовшки до 1 мм, покриваючи всю поверхню рівномірно. Для приклеювання плиток на основах, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики ТМ Ceresit. Крім вищезазначеної інформації щодо використання Ceresit CM 11, слід керуватися чинною нормативною документацією. При використанні матеріалу в умовах, не наведених у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СМ 11 фасується у мішки по 5 кг і 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: цемент із мінеральними наповнювачами та органічними добавками Витрата води для приготування розчинової суміші: 6 л води на 25 кг сухої суміші Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші: 0,14–0,16 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 11 Термін придатності розчинової суміші: не менше 120 хвилин Відкритий час: не менше 10 хвилин Час коригування: не менше 20 хвилин Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C Розшивання швів: через 24 години Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C з додаванням емульсії Ceresit СС 83 Міцність зчеплення з основою в повітряно-сухих умовах: не менше 0,5 МПа Витрата* сухої суміші: залежно від розміру зубців і нерівності основи

 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit