Клей для керамограніту CМ 12 Gres Ceresit - 25 кг (Код товару: 247)

Перегляди: 740 |
319.90 грн.
290.00 грн.
Клеюча суміш Для облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь плитками з кераміки, керамограніту та штучного каменю всередині та зовні будівель • Висока адгезія до основи • Стійка до сповзання з вертикальних поверхонь • Для сухих та вологих приміщень • Морозостійка
Виробник: Ceresit
Вага: 25 Кг
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей для плитки
 Призначення  Внутрішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Призначена для облицювання міцних недеформавних горизонтальних бетонних і цементно-піщаних поверхонь плиткою з штучного каменю, в тому числі з водопоглинанням менше 1% (наприклад керамограніт), а також керамічною плиткою усередині будівель.

Для облицювання зовні будівель в суміш необхідно додати 4-8% емульсії Ceresit CC 83.

Висока пластичність.

Ceresit CM 12 дозволяє забезпечити практично повний контакт клейкої суміші з плиткою і основою, що особливо ефективно на горизонтальних поверхнях і для плит великих розмірів.

Клеюча суміш Для облицювання горизонтальних і вертикальних поверхонь плитками з кераміки, керамограніту та штучного каменю всередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ

• Висока адгезія до основи

• Стійка до сповзання з вертикальних поверхонь

• Для сухих та вологих приміщень

• Морозостійка

КЕРАМОГРАНІТ ВОЛОГІ ПРИМІЩЕННЯ ЗОВНІ СФЕРА

ЗАСТОСУВАННЯ Суха суміш Ceresit CМ 12 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються, всередині будівель керамічними, керамогранітними плитками та плитками зі штучного каменю розмірами не більше ніж 40 × 40 см із водопоглинанням від 0%. Для облицювання зовнішніх поверхонь необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 12 з додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 12 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) проґрунтувати Ceresit CT 17.

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,23–0,24 л на 1 кг сухої суміші (5,75–6 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 2 годин. Приготовану розчинову суміш нанести на поверхню, що облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинової суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не змочувати водою! Не рекомендується укладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 10 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. При підвищенні температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

ПРИМІТКИ Роботи потрібно виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Всі вищевикладені рекомендації ефектив АДГЕЗІЯ ДО ОСНОВИ СТІЙКІСТЬ ДО СПОВЗАННЯ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ні за температури +20 ± 2 °C та відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення та твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СМ 12 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі потрібно терміново промити їх водою та звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ На основах із деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з наступним їх заповненням еластичними герметиками. Зовні будівель для приклеювання плиток може застосовуватися комбінований метод: розчинову суміш із додаванням емульсії Ceresit CC 83 наносять на основу шаром, товщина якого відповідає розміру зубця терки, та на плитку шаром завтовшки до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для приклеювання плиток на основи, що не вказані в цьому технічному описі, потрібно використовувати інші суміші чи мастики ТМ Ceresit. Крім вищезазначеної інформації щодо використання Ceresit CM 12, слід керуватися чинною нормативною документацією. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, потрібно самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку — як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СМ 12 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: цемент із мінеральними наповнювачами та полімерними добавками Витрата води для приготування розчинової суміші: 5,75–6 л води на 25 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші: 0,15–0,16 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 12

Термін придатності розчинової суміші: не менше 120 хвилин

Відкритий час: не менше 10 хвилин Час коригування: не менше 10 хвилин

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів: через 24 години

Температура експлуатації: від −50 °C до +40 °C (до +70 °C з додаванням емульсії Ceresit CC 83)

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухе середовище, через 28 діб): не менше 0,5 МПа Зміщення матеріалу, що закріплюється: не більше 0,5 мм

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit
Вага: 25 Кг