Клей для плитки CМ 117 з природного та штучного каменю Ceresit - 25 кг (Код товару: 244)

Перегляди: 1547 |
648.00 грн.
535.50 грн.
Призначений для кріплення будь-яких видів мінеральних плиток (керамічних, кам'яних, керамо гранітних, клінкерних, скляних і інших) Придатний для облицювання основ, схильних до постійних атмосферних впливів (тераси, балкони, цоколі) або дії води (приміщення з постійною вологістю, закриті басейни і резервуари).
Виробник: Ceresit
Вага: 25 Кг
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей
 Призначення  Зовнішні та внутрішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Клеюча суміш Полімерцементна, армована мікроволокнами, для облицювання поверхонь плитками з натурального та штучного каменю всередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ

• Еластична

• Міцність зчеплення ≥ 1,0 МПа

• Для облицювання підлог з підігрівом

• Для облицювання цоколів, балконів і терас

• Для облицювання басейнів

• Ефективна для плит великого розміру

• Водо­ і морозостійка

ВОЛОГІ ПРИМІЩЕННЯ БАЛКОНИ І ТЕРАСИ ПІДЛОГИ З ПІДІГРІВОМ ПЛИТИ ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ

СФЕРА ЗА СТОСУВАННЯ Суха суміш Ceresit CМ 117 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно­піщаних, цементно­вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі тих, що деформуються, всередині та зовні будівель керамічними, керамогранітними плитками та плитками зі штучного каменю розмірами не більше ніж 80 х 80 см із водопоглинанням від 0%. Для облицювання поверхонь листів гіпсокартону, OSB тощо необхідно приготувати розчинову суміш Ceresit CМ 117 із додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.

Суміш також ефективна для: ­ облицювання басейнів і резервуарів; ­ облицювання основ, що зазнають постійних атмосферних впливів (цоколі, тераси, балкони, покрівлі, що експлуатуються, тощо); ­ облицювання поверхонь підлог, що піддаються інтенсивним навантаженням; ­ облицювання поверхонь без видалення старої плитки, тобто «плитка по плитці», за винятком облицювання на глазурованій поверхні; ­ облицювання підлог із водяним та електричним підігрівом; ­ облицювання поверхонь, що деформуються. У цьому випадку до розчинової суміші слід додати емульсію Ceresit СС 83.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ­Н Б А.3.1­23:2013 і ДСТУ­Н Б В.2.6­212:2016. Основа має бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 117 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою вбирною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому».

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,29–0,31 л на 1 кг сухої суміші (7,25–7,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Для приготування розчинової суміші з додаванням Сeresit СС 83 необхідно в чисту ємність налити Сeresit СС 83 з розрахунку 0,08 л на 1 кг сухої суміші, додати воду з розрахунку 0,21–0,23 л на 1 кг сухої суміші та СТІЙКІСТЬ ДО СПОВЗАННЯ АДГЕЗІЯ ДО ОСНОВИ

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС 

Загальний об’єм розчину (Сeresit СС 83 та води) повинен бути таким самим, як і для приготування розчинової суміші без добавки. Використовувати розчинову суміш можна протягом 2 годин. Приготовану суміш нанести на поверхню, що облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму та відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не змочувати водою! Не рекомендується укладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не меншою ніж 2 мм. За нормальних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 20 хвилин. У разі підвищення температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

ПРИМІТКИ Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі зазначені вище рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення та тверднення може змінитися. Суміш Ceresit CМ 117 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. В разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ При облицюванні підлог та поверхонь із великим водопоглинанням оптимальна кількість води – 7,75 л на 25 кг клеючої суміші. На основах із деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з наступним їх заповненням еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинову суміш наносять на основу шаром, товщина якого має відповідати розміру зубця терки, і на плитку шаром товщиною до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для кріплення плиток на поверхнях, не вказаних у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші чи мастики групи Ceresit СМ. Крім зазначеної інформації щодо використання Ceresit CM 117, слід керуватися чинною нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, потрібно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СМ 117 фасується у мішки по 5 кг і 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: цемент із мінеральними наповнювачами і органічними добавками

Витрата води для приготування розчинової суміші: 7,25–7,75 л води на 25 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші: 0,21–0,23 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 117

Час використання розчинової суміші: не менше 120 хвилин

Відкритий час: не менше 20 хвилин

Час коригування: не менше 20 хвилин

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів: через 24 години

Температура експлуатації: від −50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): не менше 1 МПа

 

Орієнтовна витрата* сухої суміші для найпоширеніших розмірів плитки та ширини шва
Плитка, см Розмір боку квадратного зубця терки, мм Витрата* сухої суміші, кг/м2
менше 5 х 5 3 1.9
від 5 х 5 до 10 х 10 4 2,5
від 10 х 10 до 20 х 20 6 3,8
від 20 х 20 до 30 х 30 8 5
від 30 х 30 до 40 х 40 9 6,3
40 х 40 і більше 12 7,6

 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit
Вага: 25 Кг