Штукатурка камінцева CT 137 Ceresit - БІЛА (зерно 1,5мм), 25 кг (Код товару: 71)

Перегляди: 55175 |
649.74 грн.
Призначена для декоративної обробки поверхні усередині і зовні будинків по бетонних, вишпаклюваних цегляних, обштукатурених основах і в системах теплоізоляції фасадів.
Виробник: Ceresit
Вага: 25 Кг
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Декоративна штукатурка
 Призначення  Зовнішні та внутрішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

Розчинна суміш для виконання декоративної тонкошарової обробки "камінцева" фактури всередині і зовні будинків (зерно 1,5 мм і 2,5 мм)
властивості

    
стійка до атмосферних впливів
    
стійка до ударних навантажень
    
гидрофобная (водовідштовхувальна)
    
паропроницаемая
    
легко наноситься на поверхню конструкцій
    
екологічно чиста

Область застосування Ceresit CT (Церезіт СТ) 137

Штукатурка "камінцева" Ceresit CT 137 (1,5 мм і 2,5 мм) призначена для декоративної обробки поверхні усередині і зовні будинків по бетонним, вишпаклеванним цегляних, обштукатурених підставах і в системах теплоізоляції фасадів. Возможнополученіе "короедних" фактур.
підготовка підстави

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи.
Зовні будівель:

Основи з міцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, цегли, а також бетону в попередньої грунтовки не потребують. За годину до нанесення штукатурного покриття на такі підстави їх слід зволожити. Неміцні підстави, а також підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17. Неоднорідні за кольором підстави перед застосуванням штукатурки обробити грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.
Всередині будівель:

Гіпсові основи і основиз неміцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, а також з гіпсокартонних плит необхідно попередньо заґрунтувати грунтуючою фарбою Ceresit CT 16 і витримати до повного висихання.

Малярські покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника.
Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води + 15-20 ° С) з розрахунку 5,5-5,7 л води на 25 кг сухої суміші з зерном 1,5 мм і 4,3-4,7 л води на 25 кг сухої суміші з зерном 2,5 мм, і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 90 хвилин. Рекомендується наносити штукатурку на підставу, використовуючи шпатель, тертку або півтерку з нержавіючої сталі. Штукатурка наноситься на основу товщиною 3-5 мм. Потім формується товщина шару покриття, відповідна розмірами зерна 1,5 мм або 2,5 мм, при цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50 ° до поверхні, що відбувається, знімаючи зайву розчинну суміш. Після цього в момент початкового схоплювання необхідно за допомогою чистої сталевої або пластикової терки почати затирання (вигладжування) поверхні. Залежно від часу витримки штукатурки, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримати різні "камінчикові" фактури.

Під час роботи не можна застосовувати іржаві інструменти та посуд. Залишки розчинної суміші видаляються за допомогою води. Затверділий розчин можна видалити механічним шляхом.
Примітка

Штукатурку Ceresit CT 137 не рекомендується застосовувати для обробки цоколя і не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.).

Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час Окоро-ковані, схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Штукатурка Ceresit CT 137 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела.

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення "мокре на мокре". У разі перерви в роботі необхідно приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести на неї штукатурку і надати їй бажану структуру. Після робіт слід відразу ж видалити стрічку разом із залишками свіжої штукатурки. По можливості уникайте горизонтальних швів.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також від надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.
Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
упаковка

Суміш Ceresit CT 137 фасується в мішки по 25 кг.
колір

Штукатурка Ceresit CT 137 може спочатку мати такі кольори: MG002, MB002, ME002, MH002, MI002, MJ002.
Технічні характеристики
Склад: полимерцементная суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Витрата води для приготування розчинної суміші:
CT 137 зерно 1,5 мм 5,0-5,6 л води на 25 кг Ceresit CT 137
CT 137 зерно 2,5 мм 4,3-4,7 л води на 25 кг Ceresit CT 137
Час використання розчинної суміші: до 90 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від + 5 ° С до + 30 ° С
Адгезія до всіх підстав згідно з галуззю застосування: не менше 0,5 Н / мм2
Витрата розчинної суміші:
Ceresit CT 137 зерно 1,5 мм 2,0 кг / м2
Сегев CT 137 зерно 2,5 мм 4,2 кг / м2

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 5.10 / 29710 від 15.08.2002. ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002. ДCTУ П Б В.2.7-126: 2006.
гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність штукатурки Ceresit CT 137 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit
Вага: 25 Кг