KREISEL Будівельна суміш д/газобетона MURLEP.25 кг (Код товару: 110)

Перегляди: 942 |
88.46 грн.
Застосовується для кладки газоблоку з відмінними геометричними характеристиками
Кількість: 
Бренд Kreisel
Тип Клеюча суміш
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Вага 25 кг
Виробник Україна

Клей для газобетону Kreisel 125 (Польща) застосовується для кладки газоблоку з відмінними геометричними характеристиками (наприклад, газобетон Hetten або газобетон UDK). Дозволяє виконати кладку газобетонного блоку зі швом 2-3 мм, що істотно знизить тепловтрати Вашого будинку по розчинним швах.
Клей для газоблоку Крайзель застосовується також для кладки гіпсових блоків і в якості шпаклівки для вирівнювання стін, викладених з газобетонних блоків.

   При кладці стінового газобетону розміром 600х300х200 з товщиною шва ~ 3 мм і товщиною стінки 200 мм витрата клею для газобетону Крайзель 125 складе 1 мішок на 1 куб.м газоблоку. А при товщині стіни 300 мм витрата клею для газобетону складе близько 1 мішка на 0,7 куб.м газобетону.

Технічні характеристики клею для газобетону Крайзель 125:
Склад: портландцемент, мінеральні наповнювачі, добавки.
Насипна щільність сухої суміші: близько 1,47 г / см3
Густина застиглого розчину: приблизно 1,40 г / см3
Адгезія до основи: руйнування в підставі
Міцність на стиск через 28 діб: M10
Міцність на вигин через 28 діб: ≥ 3 МПа
Абсорбція води в результаті капілярного ефекту: <0,13 кг / м2√мін
Паропроникність μ: 5/20
Міцність шва: ≥ 0,30 МПа
Коефіцієнт теплопровідності λ: <0,47 Вт / м * К
Реакція на вогонь: Клас А1
Зернистість: 0 - 0,5 mm
Вміст хлоридів: ≥ 0,01% Cl
Вміст розчинного хрому в готової масі: ≤ 0,0002%
Робоча температура (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C
Пропорція змішування з водою: близько 6,25 - 6,5 л води на 25 кг сухої суміші
Товщина шва: від 1 до 3 мм
Час придатності приготованого розчину до застосування: близько 3 годин (при температурі + 20 ° C і вологості повітря близько 60%).
Час коригування свіжого розчину: ≥ 7 хвилин.
Витрата: близько 1,40 кг сухої суміші на 1 л свіжого розчину.

особливості:
розчин кладки у вигляді сухої суміші фабричного виготовлення мінерального в'яжучого, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну масу для виконання тонкошарової кладки. Після затвердіння володіє водо- і морозостійкістю. Попереджає появу термічних містків у місцях швів між елементами стін.

Застосування клею для газобетону Kreisel 125:
    Суміш призначена для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з газобетонних блоків, з'єднаних тонкими швами. Підходить також для укладання стін з гіпсових блоків. Крім цього може застосовуватися для внутрішніх робіт - для вирівнювання і створення гладких поверхонь стін, виконаних з газобетону.

Підготовка основи:
елементи, призначені для зведення стіни, повинні бути очищеними від пилу, кришаться фрагментів і інших забруднень, які можуть послабити адгезію розчину. Слід підготувати таку кількість матеріалу, яка необхідна для зведення мінімум одного ярусу конструкційних стін з елементів одного виду і класу міцності. Слід використовувати елементи з великою точністю розмірів. Похибки розмірів блоків з газобетону, з'єднаних тонкими швами, не повинні перевищувати: по довжині ± 3 мм, у висоту і товщину ± 2 мм.

Приготування вироби:
суху суміш слід поступово всипати в чисту ємність з відповідною кількістю води, перемішуючи вручну або механічно за допомогою тихохідної мішалки до отримання однорідної, без грудок маси. Залишити на час дозрівання, що становить близько 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Маса повинна мати консистенцію густої сметани; однак після нанесення на стіну зубчастим шпателем утворені зубці не повинні розпливатися. Якщо необхідно витратити лише частину упаковки, весь вміст упаковки слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло статися відділення компонентів суміші. Затверділу масу не можна розбавляти водою і змішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування:
стіни з тонкими швами можна зводити, якщо товщина стіни дорівнює товщині укладаються газоблоків. Товсті стіни, що вимагають приєднання блоків і плиток (додаткових елементів), слід зводити традиційним способом, використовуючи теплозахисний розчин. Клей наносити на верхню поверхню нижче укладеного шару блоків (горизонтальний шов) і на бічну поверхню сусіднього елемента (вертикальний шов). Якщо блоки з газобетону мають профільовані «замки», розчин на вертикальні поверхні блоків взагалі не наноситься. Перед накладанням розчину, що клеїть, верхню поверхню попереднього шару газоблоків слід, якщо це необхідно, вирівняти, а потім ретельно змести щіткою. Для вирівнювання блоків з об'ємною щільністю 400 і 500 кг / м3 використовується терка, покрита крупнозернистою шліфувальною папером. Для вирівнювання блоків з більшою об'ємною щільністю застосовуються спеціальні терки, що мають зубчасті кромки. Для розподілу розчину, що клеїть по поверхні слід користуватися спеціальними шпателями з жолобками, ширина шпателя підбирається відповідно ширині блоків, або плоскими кельмами

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: