Клей для газобетону KLADKA , 25 кг (Код товару: 208)

Перегляди: 962 |
66.45 грн.
Використовується для мурування стін з піно блоків, газоблоків, приклеювання плит мінерального утеплювача, кладки цегляних стін, а також вирівнювання та шпаклювання різних видів поверхонь.
Вага: 25 Кг
Кількість: 
Бренд Альба
Тип Суміш для кладки
Призначення Внутрішні та зовнішні роботи
Ємність 25 кг
Країна виробник Україна

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВЛАСТИВОСТІ
Клей «KLADKA» використовується для мурування стін з піно блоків, газоблоків, приклеювання плит мінерального утеплювача, кладки цегляних стін, а також  вирівнювання та шпаклювання різних видів поверхонь. Застосовується для робіт ззовні та всередині приміщення.
Суміш виготовлена на основі цементу, наповнювачів та покращуючих добавок. Клей містить спеціальний компонент «перліт», за рахунок чого коефіцієнт теплопровідності клею «KLADKA» нижчий, ніж звичайного мулярського розчину.  Володіє високою міцністю зчеплення (адгезією). Тонкошарове нанесення розчину виключає можливість промерзання швів та збільшує продуктивність виконання робіт. Простий і зручний у роботі. Екологічно чистий, не містить шкідливих компонентів.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОНАННЯ РОБІТ
Підготовка основи:

Поверхня повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирових плям, залишків фарби чи бітуму. Основи з підвищеним водопоглинанням рекомендується зволожити або обробити грунтовкою глибокого проникнення «Альба». Перед приклеюванням плит мінерального утеплювача, при необхідності, основу попередньо вирівняти цементно-вапняною штукатуркою «Альба», а при незначних нерівностях − клеєм «KLADKA».

Приготування розчину:
Суху суміш поступово засипати у посудину з чистою водою відповідно до пропорцій 0,2 – 0,22 л води на 1 кг суміші при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Залишити на 5 хвилин для «дозрівання» і ще раз перемішати. 

Застосування розчину:
Приготовлений розчин рівномірно наносити на  поверхню вже встановлених блоків за допомогою зубчатої терки і притиснути наступним блоком. Розмір зубців терки залежить від розмірів блоку. Готовий розчин слід використати протягом 2 годин. Рекомендована товщина  шару розчину − 3-10 мм, залежно від якості блоку. Блоки можна коригувати протягом 3 - 5 хв. Час висихання залежить від умов навколишнього середовища. Після завершення або зупинки робіт інструменти промити водою. Температура виконання робіт – від  +5° С до +30°С. 

Заходи безпеки:
Продукт містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому слід використовувати засоби захисту очей та шкіри рук. При попаданні розчину в очі - негайно промити водою і, при потребі, звернутися до лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ
Клей «KLADKA» зберігати та транспортувати в непошкодженій тарі виробника на піддонах,  не допускаючи попадання вологи.  Термін зберігання − 12 місяців від дати виготовлення.

ПАКУВАННЯ
Паперовий крафтмішок – 25 кг

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

Витрата суміші при товщині шару 1мм − 1,5 кг/м2
Витрата води − 0,2-0,22 л/кг                      
Час придатності розчину − не менше 60 хв
Температура виконання робіт − від +5° С до +30° С
Морозостійкість − не менше 50 циклів
Границя міцності на стиск − не менше 5 МПа
Міцність зчеплення з основою – 0,5 МПа

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Вага: 25 Кг