Швидкотвердіюча суміш CN 83 Ceresit 25 кг 5-35мм (Код товару: 2229)

Перегляди: 1026 |
455.32 грн.
Швидкотвердіюча суміш для термінового ремонту бетонних і цементно-піщаних основ усередині та зовні споруд (товщина шару від 5 до 35 мм).
Виробник: Ceresit
Кількість: 
Бренд Ceresit
Тип Самовирівнююча суміш
Призначення Зовнішні та внутрішні роботи
Фасування 25 кг
Країна виробник Україна

 

 

 

 

 

ВЛАСТИВОСТІ

• Швидкотверднуча (технологічне пересування по поверхні можливе через 6 годин)

• Стійка до помірних механічних впливів

• Висока адгезія до основи

• Зручна та проста у використанні

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit CN 83 призначена для ремонту міцних бетонних і цементно-піщаних основ, що не деформуються, усередині та зовні споруд (товщина шару від 5 до 35 мм). Застосовується для ремонту стяжок, у тому числі під нахилом, сходових маршів і площадок, рамп, бордюрних плит. Поверхні з Ceresit CN 83 можуть бути пофарбовані спеціальними фарбами для бетону та виконувати функції покриття підлог.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною (міцність на стиск не менше ніж 20 МПа), з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи потрібно видалити, тріщини розшити та поглибити на 1/2 товщини основи, проґрунтувати ґрунтівкою Ceresit СТ 17 і заповнити розчиновою сумішшю Ceresit CN 83. На гладкі та дуже щільні основи перед укладанням Ceresit CN 83 слід нанести адгезійний шар (0,07 мас. частини Ceresit CC 83 + 0,14 мас. частини води + 1 мас. частина Ceresit CN 83).

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: у чисту ємність налити воду (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,12–0,13 л на 1 кг сухої суміші (3–3,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Приготовану розчинову суміш необхідно використати протягом 30 хвилин. Приготовлену розчинову суміш укласти на підготовлену основу. Після укладання розчинової суміші необхідно рівномірно розподілити її за допомогою рейки-правила, віброрейки чи напівтерки. Остаточне вирівнювання та загладжування слід виконати за допомогою пластикової/пінополістирольної терки або іншого інструмента. При перервах у роботі більш ніж на 40 хвилин інструменти слід промивати водою та очищати від розчинової суміші. Після затвердіння розчин можна видалити тільки механічним способом. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C та відносна вологість повітря 55 ± 5%) через 6 годин можливе технологічне пересування по поверхні. Необхідно уникати швидкого висихання шару розчину та за необхідності зволожувати методом розпилення. Облицювання керамічною плиткою можливе через 24 години, влаштування інших покриттів – через 72 години. Фарбування дозволяється не раніше ніж через 7 діб. ПРИМІТКИ Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищенаведені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C та відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватися. Суміш Ceresit CN 83 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно захищати очі та шкіру. У випадку потрапляння суміші в очі слід терміново промити їх водою та звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ На основах, що мають деформаційні шви, необхідно виконувати їх дублювання. Крім поданої вище інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на улаштування підлог. У разі використання матеріалу в умовах, що CN 83 Швидкотверднуча суміш Для термінового ремонту бетонних і цементно-піщаних основ усередині та зовні споруд (товщина шару від 5 до 35 мм).

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС не розглянуті у даному технічному описі, необхідно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Суміш Ceresit СN 83 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементів із мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші: 3,0–3,25 л води на 25 кг сухої суміші

Термін придатності розчинової суміші: до 30 хвилин

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Можливість технологічного пересування: через 6 годин

Улаштування покриттів: - з кераміки: через 24 години - з інших матеріалів: через 72 години Готовність до фарбування: через 7 діб

Границя міцності (через 28 діб) на: - розтяг при вигині: не менше 5 МПа - стиск: не менше 35 МПа Усадка: не більше 1,2 мм/м Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 2 МПа

Морозостійкість: не менше 75 циклів

Витрата сухої суміші: приблизно 2,0 кг/м2 на 1 мм шару

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій.

Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CN 83 Ц.1.РМ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 83 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, що наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, що не передбачені даним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit