Гідроізоляція еластична Ceresit CR 66 (Код товару: 89)

Перегляди: 3642 |
1751.00 грн.
1790.00 грн.
Використовується в якості ізолюючого від води шару для фундаментів, підвалів, балконів, цоколів, басейнів, очисних споруд та ін.
Виробник: Ceresit
Кількість: 

 

Гідроізоляція Ceresit CR-66 використовується в якості ізолюючого від води шару для фундаментів, підвалів, балконів, цоколів, басейнів, очисних споруд та ін.

Переваги

Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR-66 характеризується такими якостями, як водо- і морозостійкість, паропроникність і стійкість до впливу щілинній і сольовий корозії.

Галузь застосування

Гідроізоляційну суміш Ceresit CR-66 застосовують для захисту будівельних конструкцій від впливу води як всередині, так і зовні будинків/споруд. В якості гідроізоляції її можна використовувати для парапетів, цоколів, фундаментів, душових, терас, басейнів, очисних споруд і резервуарів, навіть для тих з них, які призначені для зберігання питної води.

Використання

Основа очищається від речовин, що перешкоджають адгезії: мастики, оліфи, жиру, масла, пилу та ін. Потім її слід зволожити і приступати до підготовки суміші. Сухий порошок змішується з компонентом, який йде в комплекті (каністра 5л), до утворення однорідної маси, через 5 хвилин процедура повторюється. Отримана суміш тонким шаром наноситься на зволожену поверхню за допомогою макловиці або кисті. Кожен наступний шар наноситься методом «мокре на мокре» в перпендикулярному напрямку попереднього

Розхід: 3-6 кг/м2

ВЛАСТИВОСТІ

• Високоадгезійна

• Зручна при виконанні робіт

• Гідрофобна після висихання

• Для місць змінної форми поверхонь: стиків, примикань, кутів

• Витримує гідростатичний тиск водяного стовпа висотою до 20 м

• Стійка до дії розчинених у воді солей, лугів, кислот

• Екологічна, дозволено контакт з питною водою

ГІДРОСЛАЙД ЕФЕКТ.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Ceresit CR 66 призначена для влаштування гідроізоляції мінеральних поверхонь, будівельних конструкцій (бетон, цегляне мурування, цементно-піщана штукатурка, стяжка), що в процесі експлуатації зазнають деформацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі питної). Застосовується всередині та зовні будівель і споруд, при новому будівництві та реконструкції. Наноситься з боку дії води. Забезпечує надійну гідроізоляцію конструкцій як при постійному, так і при періодичному зволоженні, а також при гідростатичному тиску водяного стовпа висотою до 20 м. Ефективна для влаштування гідроізоляції перед облицюванням штучними або природними матеріалами. Може застосовуватись в системі «тепла підлога». Еластична суміш Ceresit CR 66 за товщини шару 2 мм сприймає деформації за ширини розкриття тріщини до 0,5 мм. Матеріал також застосовують для захисту бетонних та залізобетонних конструкцій від атмосферних опадів та впливу вуглекислого газу.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною та рівною. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи потрібно видалити і відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit згідно з призначенням. Поверхня повинна бути рівною і шоpсткою. Усі зовнішні кути слід згладити, а внутрішні — закруглити розчиновою сумішшю Ceresit CX 5 або Ceresit CN 83 з додаванням 3-відсоткової емульсії Ceresit CС 83 з радіусом не менше 3 см. Місця протікання води в будівельних конструкціях або тріщини понад 0,5 мм необхідно розшити та заповнити матеріалом Ceresit СХ 5. У цегляній кладці шви повинні бути заповнені врівень із цеглою. Перед застосуванням Ceresit CR 66 поверхню необхідно зволожити, не допускаючи появи суцільної водяної плівки. Час витримки основ із бетону, цементно-піщаної штукатурки і цегляної кладки — не менше 28 діб. Міцність поверхні повинна бути не менше 15 МПа.

ВИКОНАННЯ РОБІТ Приготування розчинової суміші: у чисту ємність налити компонент B з розрахунку 0,26–0,29 л на 1 кг сухої суміші (4,55–5 л на 17,5 кг), поступово додати компонент А і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Необхідну консистенцію розчинової суміші підбирають залежно від поверхні та способу нанесення. Використання розчинової суміші можливе протягом 2 годин. Залежно від умов експлуатації, а також інтенсивності дії води вибирають метод нанесення розчинової суміші. Захист від періодичного зволоження: 1 шар обмазувальної гідроізоляції товщиною до 2 мм. CR 66 Еластична гідроізоляційна полімерцементна суміш Для улаштування гідроізоляції поверхонь будівельних конструкцій, що не деформуються, всередині та зовні будівель та споруд.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС Захист від постійного зволоження: 2 шари обмазувальної гідроізоляції товщиною 2,5 мм. Захист від гідростатичного напору до 20 м водяного стовпа: два шари обмазувальної гідроізоляції товщиною 3 мм. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром за допомогою щітки або макловиці наносять на вологу, але не мокру поверхню рівномірно, в одному напрямку, без пропусків. Наступні шари наносять із дотриманням методу «мокре на мокре». Нанесений шар необхідно оберігати від швидкого висихання. Кожен наступний шар наносять у перпендикулярному напрямку до попереднього. Для надійної експлуатації рекомендується поверхню свіжовлаштованої гідроізоляції захистити від механічних пошкоджень, дії хімічно агресивного середовища та ультрафіолету шляхом влаштування опоряджувального шару (полімерцементної штукатурки, облицювання плиткою тощо).

ПРИМІТКИ Гідроізоляційні роботи варто виконувати за температури основи від +5°С до +30°С. Усі викладені вище рекомендації ефективні за температури +20 ± 2°С і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри застосування можуть змінюватися. Застосовувати виключно із компонентом B. Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit СR 66 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ Крім викладеної вище інформації про застосування еластичної гідроізоляційної суміші, необхідно керуватися чинною нормативною документацією на улаштування полімерцементної гідроізоляції. У випадку використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, варто самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих умовах. Не допускати заморожування компонента В!

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. УТИЛІЗАЦІЯ Компонент А Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. Компонент В Сухі залишки і пусту тару можна утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути та утилізуйте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелику кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

УПАКОВКА Двокомпонентну еластичну гідроізоляційну суміш Ceresit CR 66 випускають у мішках по 17,5 кг (компонент А) і в упаковці на 5 л (компонент В).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: – компонент А: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і модифікаторами – компонент В: водна дисперсія полімерів Пропорція суміші: 1:3,5 за масою чи 17,5 кг компонента А на 5 л компонента В Термін придатності розчинової суміші: не менше 120 хвилин Технологічне пересування: через 3 доби Вплив води можливий: через 7 діб Температура застосування розчинової суміші: від +5°С до +30°С Стійкість до атмосферних опадів: через 24 години Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 0,5 МПа Водонепроникність за 24 години: не менше 0,2 МПа Морозостійкість: не менше 50 циклів Еластичність при згині: не менше 20 мм Витрата*: від 3 до 5 кг/м2 Призначення гідроізоляції Товщина шару, (мм) Витрата* Ceresit CR 66, (кг/м2) Періодичне зволоження 2,0 3,0 Постійне зволоження без тиску води 2,5 4,0 Постійне зволоження з тиском води до 0,2 МПа 3,0 5,0 *Витрата залежить від нерівності основи і навичок виконавця. Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CR 66 (A), група Ц.1.ГІ2 Ceresit CR 66 (B), група Ц.1.ГІ2 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА Виробник гарантує відповідність гідроізоляційної суміші Ceresit СR 66 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit