Грунтовка глибокопроникна CT 17 Ceresit - 10 л. (Код товару: 105)

Перегляди: 2113 |
495.00 грн.
410.00 грн.
Для укріплення та просочування основ під оздоблювальні, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші покриття.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Грунтовка
 Призначення  Зовнішні та внутрішні роботи
 Вага  10 л
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

 

Найпопулярніша грунтівка за вибором ціна - якість. Глибокопроникна, застосовується для всіх видів основ включно з сильнопоглинаючими. 

Розхід від 0.1 до 0.2 л на м/кв.

Готова до використання.

Якісно зміцнює основу під подальші роботи.

Застосовується для укріплення основи для подальшого фарбування, оздоблення, гідроізоляційні, теплоізоляційні та інші роботи.

 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ґрунтівка глибокопроникна Ceresit СТ 17 призначена для підготовки (зниження та вирівнювання водопоглинання, знепилення, укріплення) зовнішніх та внутрішніх мінеральних поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт (вирівнюванням поверхонь штукатуркою, шпаклюванням, облицюванням плиткою, влаштуванням підлог, наклеюванням шпалер, влаштуванням теплоізоляції тощо).

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа має бути сухою, міцною, рівною, з однорідним водопоглинанням та без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтівки поверхню слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Для надійного зміцнення мінеральної поверхні необхідно проґрунтувати її Ceresit CТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Плісняву, мікроорганізми та інші біологічні утворення необхідно механічно видалити на глибину ураження, поверхню промити водою, висушити та проґрунтувати Ceresit CТ 99.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ґрунтівку Ceresit СТ 17 необхідно наносити щіткою, валиком або розпилювачем. Залежно від стану поверхні ґрунтівку можна наносити в один або два шари. При нанесенні ґрунтівки необхідно перевіряти стан поверхні після кожного ґрунтування, для того щоб пересвідчитися в необхідності нанесення наступного шару. Інструменти потрібно відразу після використання промити водою. ПРИМІТКИ Ґрунтівка підвищує адгезію подальшого покриття до основи. Роботи необхідно виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі рекомендації, викладені вище, ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання ґрунтівки може змінитися. При роботі з ґрунтівкою необхідно берегти очі та шкіру. У випадку потрапляння ґрунтівки в очі слід негайно промити їх водою. При виникненні подразнення звернутись по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Крім поданої вище інформації щодо застосування ґрунтівки, під час роботи з нею потрібно керуватися чинними нормативними документами. Застосування ґрунтівки не викликає труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У випадку застосування ґрунтівки CT 17 Ґрунтівка глибокопроникна Для підготовки та укріплення мінеральних поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт всередині та зовні будівель. ТЕХНІЧНИЙ ОПИС в умовах, що не були розглянуті у цьому технічному описі, необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях із постійною температурою від +5 °С до +35 °С. При транспортуванні берегти від заморожування!

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ Сухі залишки і пусту тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути та утилізуйте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелику кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

УПАКОВКА

Ґрунтівку Ceresit СТ 17 розливають у пластмасові каністри по 2, 5 і 10 л. Каністри можуть дещо відрізнятися одна від одної (залежно від постачальника-виробника). Переконайтесь в оригінальній якості продукції: шукайте інформацію про ступені захисту на лицьовій стороні упаковки.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: дисперсія на основі синтетичних смол Колір: світло-жовтий Температура основи: від +5 °C до +30 °C Час висихання: від 4 до 6 годин Густина: 1,01 ± 0,01 г/мл Витрата ґрунтівки: від 0,1 до 0,2 л/м2 

 

 

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit