Клей для пінопласту 2 в 1 Ceresit CT 87 - Суміш ППС плюс МВ біла, 25 кг (Код товару: 2327)

Перегляди: 888 |
480.20 грн.
Ceresit CT 87 - Суміш для приклеювання та армування пінопласту, біла, два в одному, 25 кг Білий, універсальний. • Має високу адгезію до мінеральних поверхонь • Паропроникний • Еластичний • Армований мікроволокнами • Тріщиностійкий • Атмосферостійкий
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей 
 Призначення  Зовнішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Суміш призначена для приклеювання пінополістирольних плит і влаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів.

ВЛАСТИВОСТІ

• Має високу адгезію до мінеральних поверхонь

• Паропроникна

• Еластична

• Армована мікроволокнами

• Тріщиностійка

• Атмосферостійка

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit CT 87 призначена для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних теплоізоляційних плит та улаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ceresit CT 87 використовується як у новому будівництві, так і для теплової модернізації будівель, що експлуатуються. Суміш Ceresit CT 87 додатково армована волокном, що надає їй підвищену тріщиностійкість. Експлуатаційні властивості продукту Ceresit CT 87 (фізико-механічні) дозволяють виключити операцію з ґрунтування перед нанесенням декоративних шарів. Наявність спеціальних легких наповнювачів забезпечує підвищену пластичність, меншу витрату і одноріднішу консистенцію матеріалу, завдяки чому суміш легше перемішується, наноситься і розподіляється на поверхні. Для виконання робіт за температури нижче ніж +5 °C необхідно застосовувати матеріали ТМ Ceresit з індексом «Зима».

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням сухої суміші поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. За необхідності поверхню відремонтувати, застосовуючи матеріали ТМ Ceresit згідно з призначенням. Неміцні основи обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою поглинальною здатністю попередньо обробити ґрунтівкою Ceresit СТ 17 у два шари методом «мокрий по сухому». У зимовий період на поверхні не повинно бути ожеледі чи снігу.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °C) з розрахунку 0,29–0,31 л на 1 кг сухої суміші (7,25–7,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна не менше 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит Залежно від нерівності поверхні огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один із наступних способів наклеювання пінополістирольних плит. Суцільний – якщо поверхня стіни не має видимих нерівностей (до 3 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 мм до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10 × 10 мм. Cмуговий – якщо поверхня стіни має нерівності від 3 до 5 мм на 1 пог. м, розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані від 10 мм до 15 мм від краю по всьому периметру плити та посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маяковий – якщо поверхня стіни має нерівності (від 5 до 10 мм на 1 пог. м), розчинову суміш наносять на поверхCT 87 WHITE FLEXIBLE Суха суміш ППС плюс МВ біла «2 в 1» Для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит, а також улаштування захисного армованого шару.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС 

плити у вигляді маяків із розрахунку 5–8 штук діаметром близько 100 мм на плиту розміром 0,5 × 1,0 м. Приклеювання плит з мінеральної вати виконується тільки суцільним способом. За нормальних кліматичних умов через 3 доби після приклеювання необхідно розпочати додаткове механічне кріплення та улаштування захисного армованого шару. Улаштування гідрозахисного шару Товщина гідрозахисного армованого шару при оздобленні декоративними штукатурками має становити не менше ніж 3 мм, а при використанні фасадних фарб – не менше ніж 5 мм. Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню утеплювача, укласти на неї армувальну сітку та розрівняти. За допомогою шпателя нанести другий шар розчинової суміші товщиною від 1 до 2 мм та вирівняти поверхню. Для влаштування поверхні товщиною не менше ніж 5 мм нанесення виконувати в кілька шарів, дотримуючись способу «мокре по мокрому». У нормальних кліматичних умовах нанесення декоративного захисного покриття слід розпочинати через 2 доби після улаштування гідрозахисного армованого шару.

ПРИМІТКИ

Використовуючи Ceresit СТ 87, роботи слід виконувати за температури від +5 °С до +30 °С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C і відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час тужавлення і тверднення розчинової суміші може змінитися. Свіжий шар Ceresit СТ 87 слід захищати від прямих сонячних променів та дощу. Ceresit СТ 87 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід використовувати засоби захисту очей та шкіри. У разі потрапляння розчинової суміші в очі потрібно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря. РЕКОМЕНДАЦІЇ Крім вищевикладеної інформації про застосування розчинової суміші Ceresit СТ 87, при роботі з нею слід керуватися типовою технологічною картою з улаштування системи скріпленої теплоізоляції Ceresit і чинними нормативними документами. У разі застосування матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі та типовій технологічній карті з улаштування системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи. УПАКОВКА Суміш Ceresit СТ 87 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами, гідрофобними добавками, волокнами та органічними модифікаторами Насипна густина: 1,3 кг/дм3 Витрата води для приготування розчинової суміші: 7,25–7,75 л води на 25 кг сухої суміші Температура застосування розчинової суміші: від +5 °С до +30 °С Температура експлуатації: від −50 °С до +70 °С Час використання розчинової суміші: не менше 120 хв Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): - бетон: приблизно 0,7 МПа* - пінополістирол: > 0,08 МПа - мінеральна вата: > 0,015 МПа Коефіцієнт водопоглинання: не більше ніж 0,6 кг/(м2 · год0,5) Паропроникність: не менше ніж 0,1 мг/(м · год · Па) Морозостійкість: не менше ніж 50 циклів Витрата сухої суміші**: - кріплення пінополістирольних плит: близько 4,0 кг/м2 - армований шар (на пінополістирольних плитах): близько 4,5 кг/м2 - кріплення мінераловатних плит: близько 4,5 кг/м2 - армований шар (на мінераловатних плитах): близько 4,8 кг/м2 Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CT 87 Ц.1.ЗК5, ГІ3 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CT 87 вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил зберігання, приготування і нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші Ceresit CT 87, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними. *Середньозважений показник відповідно до даних Виробника. **Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit