Клей для плитки Ceresit CМ 9 (Код товару: 1526)

Перегляди: 9 |
107.16 грн.
Призначений для облицювання плиткою у вологих приміщеннях. Ідеальний для ванної кімнати. Витрата: від 2 до 7,8 кг/м2.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
 Бренд  Ceresit
 Тип  Клей
 Призначення  Внутрішні роботи
 Вага  25 кг
 Країна виробник  Україна

 

 

 

 

 

Для кріплення всілякої плитки (не більше 3030 см) на поверхню підлог / стін застосовується клей для плитки Ceresit CM9. Стійкість до вологи дозволяє застосовувати його також для приміщень, що характеризуються постійною вологістю. Церезіт СМ 9 використовують при кладці цегли як замінник суміші кладки.

Плитковий клей Церезіт СМ 9 на цементній основі з полімерними і мінеральними компонентами екологічний, використовується тільки для внутрішніх поверхонь будівель. Забезпечує надійну фіксацію плитки, практичний і простий в застосуванні, водостійкий.

Перед початком облицювальних робіт необхідно ретельно підготувати робочу поверхню. Робоча основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87. Так, робоче основа повинна бути повністю знежирений і очищено від різних забруднюючих речовин (бруду, пилу, лаку, масляних плям та ін.). Пр наявності на робочій поверхні бруду, пилу, масляних плям та інших забруднюючих речовин значно знижується адгезія клею.

Робоча основа повинна бути міцним і надійним, без обсипаються ділянок і нерівностей. Всі нерівності (не більше 5 мм) має бути завчасно (не менше доби) вирівняні клеєм Ceresit СМ9, а нерівності від 5 до 20 мм рекомендується вирівнювати шпаклівкою Ceresit СТ29 (за три доби до облицювальних робіт). Пол перед облицювальними роботами рекомендується обробити сумішами групи CN.

Якщо підставою служить цементно-вапняна або цементно-піщана штукатурка (старше 28 діб), то відразу після очищення робочого підстави можна приступати до облицювальних робіт. Сухі робочі поверхні або поверхні, які вбирають вологу, попередньо необхідно зволожити або прогрунтувати розчином Ceresit СТ17.

Роботи з клеєм:
Клейовий розчин Ceresit СМ9 готують до роботи в такий спосіб: в чисту воду (температура води в діапазоні від +15 до +20 С) постійно помішуючи додають суху суміш, коли розчин стає однорідним (без грудок і консистенції густої сметани), то отриману суміш ретельно розмішують міксером або дрилем (частота обертання від 400 до 800 об / хв) і залишають на 5-10 хвилин (технологічна пауза). Після "відпочинку" розчин ще раз ретельно перемішують. Готовий клейовий розчин готовий до використання протягом 2-х годин.

Готовий клей наноситься на робочу поверхню зубчатим шпателем (зубці рекомендується використовувати квадратної форми, а їх розмір приймається виходячи з розміру плитки). Якщо все зроблено правильно, то клей повинен обтікати не менше 65%, що клеїть поверхні. Залишки клейового розчину рекомендується прибирати за допомогою води (засохлі залишки клею - механічним шляхом).

УВАГА!!! Перед використанням плитки не замочувати і не укладати її в стик (ширина шва вибирається виходячи з формату плитки та умов експлуатації).

Примітки:
При проведенні робіт температура повітря в приміщенні повинна бути не менше +5 С і не більше +30 С. Всі позитивні властивості і якості клею, які викладені в технічному описі, вірні за умови, що середня температура повітря + 20 ° С, а відносна вологість близько 60%. При зміні рекомендованих умов роботи можливий відхилення показників коригування та відкритого часу життя клею

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit