Гіпсокартон, плита вогнетривка Кнауф. 12,5мм, 2,5х1,2м (Код товару: 334)

Перегляди: 568 |
143.80 грн.
Гіпсокартон, плита вогнетривка Knauf. 12,5мм, 2,5х1,2м
Кількість: 

Сфера використання

Залежно від властивостей і сфери застосування гіпсокартонні листи є таких видів:

 • Звичайний - застосовується в основному для внутрішньої обробки будівель і приміщень з сухим та нормальним режимами вологості.
 • Вологостійкий - має знижене водопоглинання (менше 10%) та підвищений опір проникненню вологи. Зовнішній шар цих листів піддається спеціальній обробці, що знижує можливість появи грибка та цвілі. Вологостійкі листи мають специфічне зелене забарвлення.
 • З підвищеною опірністю впливу відкритого полум'я - гіпсокартонні листи, які мають більшу опірність впливу вогню, ніж звичайні. При їхньому виготовлення застосовуються матеріали, які надаються листам підвищену вогнестійкість.

  Невелика вага, легкість в обробці і простий монтаж;

  при змочуванні водою листи гнуться;

  можна легко створювати пустотілі конструкції для прокладки комунікацій;

  в порівнянні з застосуванням штукатурки гіпсокартон недорогий спосіб вирівняти стіни ;

  монтаж проходить без зайвого пилу і бруду.

  Крім того, гіпсокартон не горючий, екологічно безпечний і краще підтримує сприятливий мікроклімат, ніж штукатурка. Гіпсокартонна стіна після монтажу може облаштовуватись будь-яким способом – плиткою, шпалерами, фарбою. З огляду на значний список гарних характеристик, немає нічого дивного, що саме цей матеріал вибирають для обробки приміщень різного призначення. Для роботи з гіпсокартоном не потрібні особливі навички і інструменти, досить почитати рекомендації і легко навчитись з ним працювати.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: