Самовирівнювальна суміш CN 69 Ceresit 3-15 мм (Код товару: 483)

Перегляди: 1353 |
323.00 грн.
CN 69 самовирівнювальна суміш 3-15 мм Для виведення основи під покриття (ламінат, лінолеум, плитка і т.д.) Може застосовуватись для підлог з підігрівом. Для внутрішнього використання.
Виробник: Ceresit
Кількість: 
Бренд Ceresit
Тип Самовирівнююча суміш
Призначення Внутрішні роботи
Фасування 25 кг
Країна виробник Україна

 

 

 

 

 

ВЛАСТИВОСТІ

• Швидкотверднуча (технологічне пересування можливе через 8 годин)

• Висока адгезія до основи

• Безусадкова та тріщиностійка

• Для влаштування підлог з підігрівом

ПЛИТКА ЛІНОЛЕУМ ЛАМІНАТ ТЕКСТИЛЬ

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 призначена для вирівнювання бетонних основ і цементно-піщаних стяжок, а також стяжок з легкого бетону перед укладанням фінішних покриттів (лінолеум, килимове покриття, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інші) в житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщеннях з невеликим рівнем зволоження. Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 69 застосовується для влаштування підлог з підігрівом.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 2.03.13-88, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016, а також вказівками даного технічного опису. Основа повинна бути міцною, щільною, чистою та сухою, без видимих руйнувань (вологість для паронепроникних покриттів має становити не більше 0,5% СМ, для інших – не більше 2% СМ). Поверхню легкого бетону, цементно-піщану, бетонну поверхню необхідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що зменшують адгезію. Всі неміцні ділянки поверхні слід видалити. Тріщини в основах розшити, знепилити та заґрунтувати Ceresit СТ 17, після чого заповнити розчиновою сумішшю Ceresit СN 69 з додаванням суміші Ceresit CC 83 (2 л Ceresit СC 83 на 25 кг сухої суміші) та заґрунтувати Ceresit СТ 17. Через 4 години поверхня готова для нанесення самовирівнювальної суміші.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,15–0,17 л на 1 кг сухої суміші (3,75–4,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш та перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 20 хвилин з моменту приготування. Приготовлену розчинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя або інших інструментів. При виконанні робіт на великих площах для видалення повітря із розчинової суміші необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий валик з голками. Для приготування і подачі розчинової суміші на місце виконання робіт можна використовувати засоби механізації (штукатурну станцію, шнековий насос тощо) відповідно до призначення та інструкції щодо застосування. У разі перерв у роботі більш ніж на 25 хвилин інструменти та машину слід промити водою і очистити від розчинової суміші. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. За нормальних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) технологічне пересування по поверхні можливе через 8 годин. Улаштування покриттів із використанням водно-дисперсійних клеїв можливе через 72 години, при застосуванні клеїв на органічних розчинниках – через 7 діб за умови вологості основи не більше ніж 2% та 0,5% відповідно.

ПРИМІТКИ Надлишкова кількість води може призвести до погіршення властивостей, а також знижує міцність покриття і може призвести до його розшарування. CN 69 NIVEL SUPER Самовирівнювальна суміш Армована мікроволокнами для вирівнювання основ та стяжок перед влаштуванням фінішних покриттів підлог (товщина шару від 1* до 25 мм). кг 18 МПа МІЦНІСТЬ НА СТИСК кг 5 МПа

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. При виконанні робіт наявність у приміщенні протягів є неприпустимою. Всі вищевикладені рекомендації ефективні за температури +20 ± 2 °C та відносної вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри розчинової суміші та розчину можуть змінитися. Увага! Містить цемент. При взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутись по допомогу до лікаря. Тримати в місцях, недоступних для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

На площах понад 20 м2 необхідно виконувати деформаційні шви. У разі наявності деформаційних швів в основі обов’язкове їх дублювання в наступному шарі. За наявності системи «тепла підлога», якщо вона увімкнена, перед вирівнюванням поверхні основи її необхідно вимкнути. Під час виконання робіт температура розчинової суміші та основи повинна бути однаковою. При використанні в системах теплих підлог дотримуватись правил виконання робіт, визначених виробником системи підігріву. Теплове навантаження вмикати поступово, не раніше ніж через 28 діб після влаштування теплої підлоги. Улаштування наступних шарів виконувати згідно з рекомендаціями виробників матеріалів, враховуючи за потреби наявність системи «тепла підлога». Застосування у приміщеннях із високим рівнем зволоження (ванні та душові кімнати тощо) можливе лише із влаштуванням додаткової гідроізоляції. Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами з улаштування підлоги. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, потрібно самостійно провести випробування чи звернутися за консультацією до виробника. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. УТИЛІЗАЦІЯ Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку – як побутові відходи.

УПАКОВКА Суміш Ceresit СN 69 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад: суміш цементу, гіпсу з мінеральними наповнювачами і органічними добавками Кількість води для приготування розчинової суміші: 3,75–4,25 л води на 25 кг сухої суміші Час використання розчинової суміші: не менше 20 хвилин Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C Можливість технологічного пересування після укладання розчинової суміші: через 8 годин Улаштування покриттів із керамічної плитки: через 48 годин Улаштування покриттів із використанням водно-дисперсійних клеїв: через 72 години Улаштування покриттів із використанням клеїв на органічних розчинниках: через 7 діб Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб)**: ≈ 1 МПа Границя міцності (через 28 діб) на: - розтяг при вигині: не менше 5 МПа - стиск: не менше 18 МПа Усадка: не більше 0,5 мм/м Витрата*** сухої суміші: близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Ceresit CN 69 С.2.ПР 1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 69 вказаним технічним характеристикам при дотриманні правил зберігання, приготування та нанесення, котрі наведені в цьому технічному описі.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування з іншою метою та в інших умовах, не передбачених технічним описом. Із моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

*Товщина шару 1–2 мм можлива лише в окремих випадках. Наприклад, для підготовки (вирівнювання) дуже пористих міцних основ. В цьому випадку продукт виконує подвійну роль: заповнювача пор і нівеліра.

**Продукт відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-126:2011. Допускається перевищення вказаного значення.

***Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

1 Основа повинна бути достатньо міцною, щільною, чистою, сухою, без видимих руйнувань, та вологість для паронепроникних систем має становити не більше 0,5% СМ. Навантаження Тип покриття / Навантаження Ламінат Текстиль Керамічна плитка Мозаїчна плитка Натуральний камінь Поліуретанові/ епоксидні підлоги GRES Лінолеум 1 1 Паркет Низьке Середнє Високе Інтенсивність Низька Помірна Висока Фінішне покриття CN 69 CN 72 CN 76

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Виробник: 
Ceresit